Піднятися на Говерлу за хабар. Вже й за сходження на гору набивають кишені

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо заступника директора Карпатського Національного природного парку та касира, які організували схему незаконного збагачення при продажі квитків для сходження на Говерлу.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Встановлено, що посадовець оформив свого знайомого на роботу касиром з продажу квитків на туристичному маршруті при підйомі на Говерлу. Чоловік не видавав частину чеків туристичним групам та окремим туристам. Також він щодня звітував керівнику про суми зібраної необлікованої готівки та відвозив її в офіс до заступника директора. Далі вони ділили кошти між собою, інформує ДБР.

Денний виторг ділків складав щодня щонайменше 30 тисяч грн. Найбільш «врожайним» був період з кінця серпня до початку вересня, коли чимало груп підіймаються на Говерлу з нагоди Дня Незалежності України. Тоді ділки клали до кишені по 50-60 тисяч гривень на день. Протиправна схема діяла з червня до жовтня 2023 року.

Економічною експертизою було доведено, що таким чином посадовці привласнили не менше 617 тисяч гривень.

Тож заступника директора та касира обвинувачують у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Заступника директора усунено від виконання обов’язків, а касира звільнено з роботи. Також обом фігурантам суд обрав запобіжний захід – домашній арешт. Заявлено цивільний позов до обвинувачених з метою відшкодування завданих збитків.

Фото з відкритих джерел.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *