Переселенці долучаються до високих технологій

Сьогодні переселенці зі сходу адаптувалися до життя в інших містах і селах країни. Проте є і проблеми різного ґатунку. А ось вирішувати їх допомагає в тому числі й благодійний фонд «Восток-SOS».

За чотири роки з моменту заснування фонд «Восток-SOS» провів велику кількість заходів в різних регіонах України, зокрема у Києві, всіляко допомагаючи переселенцям інтегруватися до нового життя.

У столиці такий захід відбувся у коворкінгу «Ізоляція». Особливо цікавим став виступ письменника Сергія Жадана, який презентував відомий фільм «Дике поле». Крім великої концертної програми для дорослих, були організовані куточок робототехніки для старших дітей, а також зона для молодших з фантастичним бізібордом та будинком принцеси. А зібрані від заходу кошти підуть на відновлення гігієничних куточків у прифронтовій школі Луганської області.

До речі про нові технології. Учасникам коворкінгу було цікаво поспілкуватися з головою правління UkraineIS Сергієм Вакаріним. У минулих спільних заходах з «Восток- SOS» Сергій Вакарін проводив міжнародний форум UkraineIS «Високі технології та можливості для України у світі», конкурс Лего-моделей та радіокерованих машин для дітей Донбасу та Києва, проект «Посли культури України» та представив ювілейне видання «Перемоги нового покоління: незалежній Україні – 25 років».

Представники спільних команд UkraineIS та «Восток-SOS» взяли активну участь у заході. Завдяки Robo house (Дім роботів) у них була можливість ознайомитись із основами робототехніки.

Фото Бориса Годлевського

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *