П’яту добу чимало будинків у Києві без опалення. Що думають з цього приводу люди у соцмережах

Вже п’яту добу чимало багатоповерхівок в Києві без опалення. Батареї у квартирах холодні мов лід. Очільник міста стверджує, що перебої з теплопостачанням можуть виникнути у 144-ох будинках.

Між тим 18 грудня Віталій Кличко запевняв, що у столиці відновлено тепло,- і водопостачання. Щоправда, є локальні проблеми у деяких будинках, які стверджував мер, будуть оперативно вирішені. Однак це “оперативне вирішення” затягнулося вже на чотири доби!

А вранці 19 грудня по Києву знову вдарили рашистські дрони, є пошкодження окремих інфраструктурних об’єктів. Диспетчерські центри комунальників або ж не відповідають на запитання стурбованих киян, або ж додзвонитися сюди неможливо. Комунікація міських чиновників з громадянами залишається вкрай поганою, не оперативною, нема щоденних роз’яснень щодо критичної ситуації і коли конкретно будуть полагоджені комунальні мережі.  Отож і запитується, чим займається велика група чиновнків у мерії, радників та заступників мера Кличка,  які відповідають за інформацію? За яку таку “напружену” роботу вони одержують солідну платню?

Ми розуміємо: війна, країна потерпає від ударів московитської наволочі. Але що заважає, наприклад, мерії Києва своєчасно надавати містянам щоденну конкретну інформацію щодо систем життєзабезпечення? Чому гра в мовчання стає нормою?

В будинках, які замерзають нині, мешкають малі діти, пенсіонери… Навіть окремі школи у центрі столиці без опалення! Обурює і те, що у деяких пунктах незламності, скажімо в Шеченківському районі міста, немає інтернету.

Нагадаємо також, що у жовтні цьогоріч мер Кличко також запевняв: влада міста зробить все, аби жителі столиці були з теплом. Проте, з огляду на сучасні реалії, закликає громадян тримати теплі речі напоготові.

За словами Кличка, влада готується до усіх можливих сценаріїв. Містянам також слід це зробити і про всяк випадок тримати теплі речі під рукою.

“Не хочу всіх заспокоювати і говорити, що все буде добре. Ми живемо в суворих реаліях і маємо прораховувати різні сценарії. Газ — це відповідальність уряду, там нас запевнили, що газ для населення буде і що дорожчати він не буде. Це очікування. Але ми не виключаємо, що можуть бути терористичні акти, атаки по газонасосних станціях. Цей сценарій ми теж враховуємо. Ми закупили генератори, паливо для цих генераторів. У першу чергу, вони підуть на лікарні, на садки і школи”.

19 грудня мер Києва написав у Фейсбуку:

Коментарі киян із соцмереж:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”