Підприємства теплокомуненерго перевірятимуть щодо необґрунтованості тарифів

Міністерство юстиції ініціює перевірки власників місцевих підприємств теплокомуненерго щодо питання встановлення необґрунтованості тарифів на гарячу воду і тепло, а також оприлюднити інформацію про цих постачальників. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко під час засідання уряду, – повідомляє Урядовий портал.

“Ми зобов’язуємось оприлюднити інформацію про всіх місцевих постачальників, про їхніх власників і про тих, хто контролює ці компанії… Державна аудиторська служба, правоохоронні органи так само мають включитися в процес перевірки обґрунтованості тарифів хоча б за попередній опалювальний сезон”, – зазначив міністр.

У цьому питанні йдеться не просто про втрати українських споживачів, а про втрати державного бюджету, “тому що держава через систему субсидій субсидує місцевих жителів, а потім кошти потрапляють до місцевих постачальників

При цьому він зазначив, що після перевірки треба притягнути до відповідальності керівників тих підприємств, які “маніпулювали тарифами”.

Нагадаємо, міністерства регіонального розвитку і юстиції мали внести на засідання уряду свої пропозиції щодо економічно обґрунтованого зниження цін на тепло і гарячу воду з наступного опалювального сезону, що дасть можливість скоротити ціни на послуги на 15-20%.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *