Заступника Кличка судитимуть за фальшивий диплом

Керівнику апарату Київської міської державної адміністрації оголосили підозру через використання завідомо підробленого документа. Про це повідомила прокуратура міста Києва.

“За погодження Київської місцевої прокуратури №10 керівнику апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) 31.08.2017 оголошено підозру за фактом використання завідомо підробленого документа, а саме диплома Львівського національного університету імені Івана Франка, та сприяння у виготовленні цього підробленого документа”, – йдеться у повідомленні.

Чиновника відсторонили від виконання обов’язків, його вчинок кваліфікований за ч. 4 ст. 358 та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).

Після вручення підозри керівника апарату КМДА допитали як підозрюваного, однак він відмовився давати свідчення, посилаючись на положення ст. 63 Конституції України.

На даний час досудове розслідування триває.

Прокуратура не називає ім’я чиновника, але апарат КМДА очолює Володимир Бондаренко. В його біографічній довідці вказано, що він “після закінчення у 2002 році середньої загальноосвітньої школи здобув вищу юридичну освіту”. У соцмережі чиновник написав, що вивчав право у КНУ ім. Тараса Шевченка і отримав диплом вчителя української мови і літератури в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Водночас журналісти програми “Схеми” стверджують, що Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра ЛНУ імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в КНУ імені Тараса Шевченка.

Архів Львівського національного університету імені Івана Франка повідомив, що “на підставі архівних документів встановлено, що Бондаренко Володимир Володимирович (26.01.1985 р.н.) не завершував навчання та не отримував диплом у Львівському національному університеті імені Івана Франка”.

Водночас нотаріально завірену копію диплома бакалавра львівського вишу Бондаренко у 2009 році подавав до Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, щоб здобути диплом спеціаліста.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *