Недобудову біля метро “Лівобережна” у Києві передали Нацполіції

Кабінет міністрів України вирішив передати Національній поліції багатоповерхову недобудову біля станції метро “Лівобережна” у Києві. Зараз один з найвідоміших довгобудів столиці, який під час “Євробачення-2016” неабияк нервував мера Києва Віталія Кличка, перебуває у відомстві НАК “Нафтогаз України”.

Згідно з розпорядженням уряду № 303-р від 10 травня 2018 року, провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу країни має безоплатно передати об’єкт незавершеного будівництва по вулиці Андрія Шептицького Митрополита, 2, у місті Києві (реєстраційний номер 1130505280000) до сфери управління Національної поліції.

Після проведення ремонтно-будівельних робіт у гігантському довгобуді будуть облаштовані службові приміщення поліції. За даними НАК “Нафтогаз України”, балансова вартість споруди становить 32,27 млн грн.

Зведення величезної споруди, куди мав в’їхати чи то Держплан УРСР, чи то Держпостач УРСР, почалося у 80-ті роки. Будівельники вигнали”коробку”, але не встигли з внутрішніми роботами і облицюванням.

Після розвалу Союзу туди планували переселити міністерство фінансів чи економіки, однак у 1999 році передали “Нафтогазу” – під центральний офіс компанії.

Довгобуд почали облицьовавувати плитами, а подекуди з’явилися віконні рами, але на тому все і закінчилося. У той період правоохоронні органи зацікавилися використанням величезних коштів на цьому будівництві, а також договірними відносинами з іноземними постачальниками будівельних та оздоблювальних матеріалів. Однак справу так і не було доведено до логічного завершення.

Фото Діани Андруник

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *