В Києві пройде перший Український будівельний конгрес

У Конгресно-виставковому центрі «Парковий» 14 грудня пройде перший Український будівельний конгрес, в рамках якого учасникам буде надана можливість обговорити, висловити власні думки та бачення Формули відбудови країни.

Над плануванням та реалізацією відбудови вже сьогодні працюють як іноземні партнери, так і українська влада, девелопери, будівельники та архітектори. Але на жаль,  серед всіх учасників процесу немає чітко сформульованої консолідованої візії, базових принципів, спільного бачення співпраці та взаємодії. Це стало тригером для появи ідеї обговорення Формули відбудови України.

Український будівельний конгрес стане майданчиком для конструктивного діалогу, обміну думками та ідеями між владою, девелоперами, архітекторами, будівельниками, виробниками будівельних матеріалів, громадським сектором та іншими учасниками галузі. Важливим питанням конгресу стане проблема повернення з-за кордону співвітчизників, без яких поновлення України неможливе.

Програма заходу складатиметься з дискусійних панелей, виступів та презентацій експертів з різних напрямків.

Організатори вже оголосили перелік тем, які будуть обговорені в рамках івенту, результати та висновки з яких ляжуть в основу Формули відбудови України. Серед них:

“Освіта в архітектурі. Руйнація чи нерозуміння потреб відбудови?”;
“Екосистема Українських стартапів та підтримка ранніх інвестицій”;
“Перспективні напрямки інвестицій в майбутню відбудову України”;
“Людський капітал: демографія трудових ресурсів, реабілітація та перекваліфікація”;
“Шлях до ЄС: що очікувати великому, середньому та малому бізнесу?”;
“Гроші на житло. Джерела фінансування об’єктів житлового будівництва 2023 -2024”.

Серед панельних дискусій обговорення тем: “Де будувати під час війни”, “Як будувати під час війни. Інновації в будівництві”, “Що будувати під час війни”.

“Наш конгрес – це платформа, на якій ми надаємо можливість взаємодіяти різним командам та компаніям, а також висловити свою думку з приводу того, як Україні краще всього рухатись надалі в контексті відбудови”, – коментує організатор Українського будівельного конгресу Ігор Парубський.

Очікується, що в обговоренні проблематики візьмуть участь відомі архітектори, науковці, представники міністерств та відомств, бізнесмени з інвестиційних, девелоперських компаній, експерти ринку нерухомості.

Участь в конгресі також можуть взяти й інші представники будівельної галузі з усієї України. Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією на сайті організатора, який залишає за собою право відмовити в участі. Ознайомитись з повною програмою та спікерами, а також заповнити реєстраційну анкету можна на сайті https://www.ubc-ua.info/.

За матеріалами пресрелізу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *