Націоналісти закликали президента ліквідувати Окружний адмінсуд Києва

У Києві сьогодні, 12 лютого націоналісти пікетували Окружний адміністративний суд (ОАСК), який регулярно виносить антидержавні рішення.

Присутні закликали Зеленського внести до Верховної Ради проєкт рішення про ліквідацію цього осередку корупції, де на догоду промосковським політикам ухвалюють будь-які абсурдні рішення.

«Окружний адміністративний суд міста Києва – це огидна корупційна антиукраїнська помийка, оскільки цей так званий суд вже не вперше виносить антидержавні рішення, – зазначив народний депутат VII та VIII скликань свободівець Андрій Іллєнко. – До речі, саме суддя Маруліна, яка ухвалила рішення про скасування перейменування проспекту Степана Бандери, раніше забороняла українським патріотам вшановувати українських державних діячів та героїв у Києві».

Націоналіст нагадав про велику кількість корупційних скандалів, про факти аудіозаписів, на яких судді ОАСК обговорюють суми хабарів, планують незаконні дії, обдумують, як за гроші «відмазувати» усіляких покидьків. «Ми закликаємо Зеленського, оскільки це його прямий обов’язок як гаранта Конституції, подати до Верховної Ради проєкт рішення про ліквідацію ОАСК та підтримати його своєю ж монобільшістю», – додав Андрій Іллєнко.

Ініціятор та натхненник зміни столичних топонімів, заступник голови ВО «Свобода» Юрій Сиротюк нагадав, як п’ять років тому націоналісти у Київраді почали логічний процес деокупації та декомунізації, законність якого була неодноразово підтверджена у судах вищих інстанцій, тож нове підкилимне рішення «Свобода» розцінює як провокацію, яка не може мати жодних правових наслідків. «Ми вже поставили крапку в цьому рішенні, коли пройшли всі інстанції і підтвердили в судах абсолютну правомірність перейменування. Ще у грудні 2019-го Шостий апеляційний адмінсуд скасував попереднє скандальне рішення ОАСК щодо перейменування проспекту Бандери, залишивши чинним рішення Київради. Тож нове свавільне рішення ОАСК щодо незаконного скасування перейменування проспекту Бандери в Києві має бути підставою до розгону путінського кодла в серці столиці – Окружного адмінсуду міста Києва, символу держзради і беззаконня», – заявив Юрій Сиротюк.

Присутні активісти скандували вимогу до президента ліквідувати цей ворожий судовий орган: «Зеленський, розпустити ОАСК», «Слава нації – смерть ворогам», «Україна – понад усе!».

«Представники п’ятої колони в мантіях нарешті мають отримати реакцію президента. Впевнені, закриття каналів Путіна-Медведчука – це добре, але ми маємо й далі вичавлювати московську гниду з нашого інформаційно-суспільного простору.

Своєю чергою, нагадаємо суддям, що усі їхні рішення відомі, всі їхні безчинства зафіксовані, тож вони обов’язково відповідатимуть згідно із законом за свої корупційні безчинства», – переконаний заступник голови ВО «Свобода» Андрій Іллєнко.

Пресслужба ВО “Свобода.

Читайте також:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *