На Житомирщині – спалах кору серед бійців Нацгвардії

В одній із військових частин на Житомирщині понад 20 бійців Національної гвардії захворіли на кір. Про це повідомляє військова прокуратура Центрального регіону України.

“Станом на 30.03.2018 року, у лікарні м. Житомира залишаються на лікуванні 9 з 21 військовослужбовця Нацгвардії. Хворим організовано належне лікування та забезпечено їх усіма необхідними ліками.

Як повідомила старший лікар-епідеміолог Північного Київського територіального управління Національної гвардії України старший лейтенант медичної служби Леся Купрієнко, перебіг хвороби у бійців проходить у легкій формі. На даний час епідеміологічна ситуація у військовій частині знаходиться в межах норми”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на початку тижня про спалах кору та вітрянки серед бійців Нацгвардії повідомляли в Ірпінському регіоні Київської області.

Кір (лат. Morbilli) проявляється високою температурою, нежитем, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювання і пронос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією чи викликати ураження головного мозку. Особливо небезпечний кір для вагітних. Приблизно у третини вагітних, що захворіли,  наступають передчасні пологи – це пов’язано з крововиливами у плаценту і матку. У 15% кір у перші тижні вагітності може в подальшому призвести до каліцтв плоду.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.