Мешканка Кіровоградщини виграла півмільйона гривень

Під час розіграшу 1005-го тиражу 11 листопада 2018 року лотерея “Лото-Забава” урочисто відсвяткувала свій дев’ятнадцятий День народження та відзначила це свято величезним смачним тортом і великою кількістю розіграних призів.

У конкурсі “Багаті та Відомі” було виграно максимальний приз у розмірі 500 000 гривень, який дістався Тамарі Пономаренко. Жінкка грає в улюблену лотерею з восьмого тиражу та приїхала до студії вже всьоме з єдиним наміром – виграти найбільший приз. За збігом обставин колесо конкурсу “Багаті та Відомі” обрало саме той ряд та місце, на якому й сиділа майбутня переможниця, – повідомляє expres.online.

Тамара Пономаренко зізналася, що має власний секрет успіху гри у лотереї, а виграні 500 000 гривень збирається витратити на ремонт у будинку сина.

11 листопада відбувся фінальний розіграш акції “Злови машину на День народження”, який був приурочений до 19-річчя лотереї “Лото-Забава”. Останній акційний автомобіль дістався гравцю, який придбав білет через Інтернет.

Нагадаємо, протягом акції щотиражу, починаючи з 21 жовтня, додатково розігрувався автомобіль JACS2 ціною у 400 000 гривень. У цілому в акції були розіграні призи на загальну суму 1 600 000 гривень.

1005-ий тираж також позначився виграшем 300 000 гривень у постійному конкурсі “Парочка”. Головний приз виграв щасливчик, який придбав свій щасливий білет у “ЛОТО маркеті” Харкова.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *