Віталій Кличко: «Ми відроджуємо будівництво метро у столиці»

Столична влада розпочинає будівництво метро на Виноградар. Як повідомляє «Український репортер» про це заявив Віталій Кличко на засіданні Київради.

За його словами, з цією метою за підсумками коригування міського бюджету на 2018 рік планується повернути 1,1 млрд. гривень.

«Тендер відбувся, договори підписані. Ми фактично відроджуємо будівництво метро у столиці. Бо останню станцію в Києві, нагадаю, відкрили у 2012 році», – цитує мера сайт КМДА.

За результатами коригування столичного бюджету також планується спрямувати додаткові кошти на забезпечення безперебійної роботи об’єктів теплопостачання та фінансування сфери освіти (зокрема, на надбавки і зарплату освітянам).

«Ми повинні спрямувати додатково і 100 мільйонів гривень на придбання житла для киян – учасників АТО», – додав Віталій Кличко.

Окрім того, планується виділити додаткові гроші на закупівлю нового громадського транспорту та спецтехніки. За словами міського голови, до кінця року місто отримає шість нових трамваїв, два снігоплавильні комплекси та кільканадцять одиниць іншої техніки для прибирання вулиць узимку.

На цю тему також читайте: 

Фото tov-tob.livejournal.com

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *