Цієї середи в українців є шанс виграти 147 мільйонів доларів

Powerball і Mega Millions – найпопулярніші лото в світі, і на те є вагомі причини. Обидві лотереї вже розігрували джекпоти на суму понад 1,5 мільярда доларів.

Поточний джекпот Powerballдоріс до дев’ятизначної суми – 147 мільйонів доларів – і у гравців з України є шанс його виграти.

Як грати в Пауербол з України?

Якщо і ви хочете отримати шанс виграти грандіозний джекпот в найближчому тиражі Пауербол, у нас є для вас чудові новини: грати в лото по інтернету з України також просто, як і з паперовими білетами. Весь процес займає всього лише кілька хвилин. Ось, як це зробити:

1. Зареєструйтеся на сайті сервісу лотерейних білетів theLotter

2. Виберіть Powerball зі списку пропонованих на сайті лотерей

3. Вкажіть ваші номери в ігровому полі (5 основних + номер “Powerball”)

4. Виберіть, зі скількома полями ви хочете грати, а також додаткові ігрові опції, які можуть допомогти вам збільшити ваші шанси на виграш (наприклад, гра в синдикаті або систематична форма)

5. Підтвердіть покупку білета

Все інше зроблять за вас представники сайту. Вам лише залишиться дочекатися тиражу і перевірити результати!

Що відбувається, коли ви виграєте?

Коли ви виграєте приз, ви отримуєте повну суму призу (після вирахування податків). Сервіс theLotter.com не бере комісію з виграшів: граючи на сайті ви платите тільки один раз. Послуги сервісу оплачуються при покупці лотерейного білета. Його ціна на сайті трохи вище, ніж в точках продажу.

Невеликі виграші будуть автоматично переведені на ваш рахунок на сайті. Якщо вам пощастить виграти джекпот або другий приз Пауербол, вам знадобитися прибути в США, щоб особисто отримати належні вам гроші. TheLotter.com допоможе вам організувати процес отримання призу і передасть вам ваш щасливий білет.

Завдяки тому, що вже майже місяць нікому не вдається виграти джекпот Пауербол, його сума досягла позначки в $ 147 млн. Саме такий приз буде розіграний в цю середу, 5 серпня.

Можливість грати онлайн відчинила перед фанатами лото нові горизонти – тепер гравці можуть випробувати своє щастя в найбільших лотереях в світі незалежно від того, де вони знаходяться. Сервіс theLotter.com запрошує гравців з України відкрити для себе цей спосіб гри в лотерею. Грайте в Powerball США на сайті theLotter, і може бути наступний знімок з величезним чеком буде вашим.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *