Ляшко: в Україні нових випадків коронавірусу немає, але є п’ять підозр

Нових випадків зараження коронавірусом Covid-19 в Україні немає, натомість у лабораторії МОЗ досліджуватимуть 5 нових зразків, відібраних у людей з підозрою на інфікування.

Про це на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Ми маємо в Україні на сьогодні один випадок хвороби, який зареєстрований на минулому тижні в Чернівецькій області. Вчора у вірусологічній лабораторії перебувало на дослідженні 4 зразки. Ми мали на вчора результати цих досліджень, всі вони негативні, жодного підтвердженого нового випадку коронавірусної інфекції станом на цю годину в Україні не зафіксовано”, – сказав Ляшко.

Він також поінформував, що 10 березня отримано 5 повідомлень щодо нових підозр на Covid-19.

“Два зразки вже надійшли у вірусологічну лабораторію, проводяться дослідження, три ми отримаємо сьогодні, також буде проводитися дослідження. Про результати поінформуємо завтра”, – сказав він.

Загалом в Україні було перевірено 43 зразки з підозрою на Covid-19, підтверджено лише 1 випадок – у Чернівецькій області, про який повідомлялося раніше. Всі 43 особи, зразки яких перевірялися, на час перевірки були ізольовані, за контактними особами було встановлено медико-санітарне спостереження.

Згідно з даними карти глобального поширення коронавірусу, створеної Дослідницьким центром системних наук та інженерії Університету Джонса Гопкінса, у світі зстаном на 11 березня у світі зафіксовано 119 476 випадків зараження вірусом, 65 900 осіб одужали, 4291 людина загинула.

Читайте також:

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.