“Ленін” в Україні пропонує продавати землю винятково за золото

Сьогодні на Московії з гвоздиками пішли до мумії в мавзолеї, що на Червоній площі, послідовники червоного диктатора Ульянова. Святкують 150 років з дня народження.

Ватажок нинішніх комуністів в РФ Зюганов каже, що “революційні комуністичні ідеї” допоможуть подолати коронавірус.

На початку 2020-го, у січні кореспонденти «Українського репортера» побачили «Леніна» на площі Конституції біля Верховної Ради, де відбувалася велика акція протесту проти продажу землі. Це був двійник Леніна Олександр Скляров.

Киянина Склярова часто можна зустріти на різних масових заходах. Він вже традиційно «в образі» – з борідкою, в кашкеті трішки набік, в пальто. Викапаний «Ленін», кажуть про нього люди і додають, що “вождь” у цей історичний період – справді з народом. На відміну від реального Ульянова, засновника диктаторського режиму, червоного терору і ворога України.

9 грудня, Київ, Бессарабка. Революція Гідності. Повалено ідола. Фото Леоніда Фросевича

До Верховної Ради України «Ленін» прийшов з традиційним гаслом: «Фабрики, заводи – робітникам, землю – селянам!». Говорить, що в 1917-му більшовицький вождь не дав рецептів, як втілити в життя цю формулу. А ось нині Скляров пропонує вигідний для усіх варіант. І показує документ – «Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір» за номером №75037. Це – науковий твір «Фундамент для кожного жителя України, 1.2 га». Свідоцтво підписав державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі Олексій Перевезенцев. Видано документ 20 листопада 2017 року.

Автором цієї праці є Скляров Олександр Іванович. Він пояснює, що 1,2 гектара української землі має коштувати 10 тонн золота. Землю варто продавати винятково в обмін на золото.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *