Двійник Леніна вважає, що гектар української землі має коштувати 10 тонн золота

Киянина Олександра Склярова часто можна зустріти на різних масових заходах. Він вже традиційно «в образі» – з борідкою, в кашкеті трішки набік, в пальто. Викапаний «Ленін», кажуть про нього люди і додають, що “вождь” у цей історичний період – справді з народом. На відміну від реального Ульянова, засновника диктаторського режиму, червоного терору і ворога України.

Нещодавно кореспонденти «Українського репортера» побачили «Леніна» на площі Конституції біля Верховної Ради, де відбувалася велика акція протесту проти продажу землі.

«Ленін» прийшов з традиційним гаслом: «Фабрики, заводи – робітникам, землю – селянам!». Говорить, що в 1917-му більшовицький вождь не дав рецептів, як втілити в життя цю формулу. А ось нині Скляров пропонує вигідний для усіх варіант. І показує документ – «Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір» за номером №75037. Це – науковий твір «Фундамент для кожного жителя України, 1.2 га». Свідоцтво підписав державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі Олексій Перевезенцев. Видано документ 20 листопада 2017 року.

Автором цієї праці є Скляров Олександр Іванович. Він пояснює, що 1,2 гектара української землі має коштувати 10 тонн золота. Землю варто продавати винятково в обмін на золото.

Скляров колись навчався в Київському політехнічному інституті, служив на флоті, трудився на столичному заводі «Кристал». На початку 1980-х, коли працював у приміському радгоспі, вперше почув від багатьох людей, що схожий на Леніна. Тому й називали «Іллічем». Брав участь в Помаранчевій революції. Став переможцем конкурсу двійників газети «Факти», має відповідний диплом і пишається цим.

Сьогодні український «Ленін» вийшов на акції протесту проти розпродажу головного нашого багатства.

Фото «Українського репортера»

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *