Кабмін затвердив новий порядок нарахування субсидій

Кабінет Міністрів України вніс зміни у програму житлових субсидій, змінивши період доходів громадян для розрахунку субсидій та соціальні нормативи на газ. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду.

На новий опалювальний сезон 2017-2018 роки – з 1 жовтня 2017 року – при розрахунку розміру субсидії будуть враховані доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року – за III і IV квартал 2017 року.

Крім того, згідно з документом із 1 жовтня 2017 року встановлено нові соціальні нормативи на газ: на газову плиту (приготування їжі) – 3,3 куб. м на особу; на газову плиту (приготування їжі і підігрів води) – 5,4 куб. м на особу; на газову плиту і водонагрівач – 10,5 куб. м на особу.

«Це об’єктивно. Бо громадянин, наприклад, весь минулий рік працював і отримував високу заробітну плату. У цьому році з тих чи інших причин звільнився з роботи і потребує допомоги в оплаті комуналки з об’єктивних причин. Соціально несправедливо брати до уваги його минулорічні доходи, коли він міг самотужки сплачувати рахунки за тепло, електроенергію та воду. Тому уряд пішов назустріч таким людям, адаптуючи їх соціальний стан до дати призначення субсидії», – заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.