Гучний бенкет на Тернопільщині: із 55 гостей 37 захворіли на Covid-19

У  селі Баворів на Тернопільщині – спалах коронавірусу. У місцевій їдальні люди гучно бенкетували. 

Про це повідомляє “Файне місто“. Святкування відбулося 30 травня. На сьогодні із 55 гостей захворіли 37. Реєстрували хворих відповідно до звернення та проходження ними тестування на Covid-19.

Матеріали цієї справи будуть передані до Нацполіції для проведення розслідування та відповідного реагування. Адже організація масового святкування – пряме порушення постанови Кабміну, рекомендацій Головного санітарного лікаря України, зазначає заступник керівника обласного лабораторного центру, лікар-епідеміолог Володимир Паничев.

Ситуацію прокоментували у поліції. Відомо, що свято організував місцевий підприємець, у якого був день народження.

“Співробітники Тернопільського відділення поліції отримали інформацію, що 22 травня у селі Баворів місцевий підприємець гучно святкував свій день народження, куди були запрошені близько шістдесяти гостей. Дійство відбувалося в орендованому приміщенні їдальні. На той час, згідно карантинних норм, проводити такі заходи було заборонено. Чи пов’язаний сплеск захворюваності зі святкуванням, поліцейські встановлюють”, – повідомив начальник відділу комунікації ГУНП у Тернопільській області.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *