Геть з УКРОПу! Гостомельського кулачника Пасальського виключили з партії

Є новина про гостомельського кулачника Миколу Пасальського. 23 липня відбулися загальні збори Гостомельського первинного осередку УКРОПу, на яких, відповідно до Статуту партії, було достроково припинено повноваження голови осередку Миколи Пасальського та позбавлено його членства в УКРОПі.

За таке рішення проголосували всі учасники зборів. Новим керівником осередку обрали Бориса Єрмоленка. Про це повідомляє офіційний сайт УКРОПу.

Нагадаємо, Київська обласна організація УКРОПу засудила дії голови Гостомельського осередку Миколи Пасальського під час інциденту, 9 липня, коли вже колишній член партії, вигулюючи собаку бійцівської породи, не відреагував на зауваження Тетяни Лавриненко щодо відсутності намордника в його тварини та застосував до жінки фізичну силу.

Раніше Пасальський був радником Гостомельського селищного голови, колишнього регіонала Юрія Прилипка. Сьогодні в Подільському районному суді Києва розглядається справа про шахрайство, підсудним у якій є Микола Пасальсьский. Вже декілька разів судові засідання несподівано переносилися на інші дні.

На цю тему читайте також:

Фото “Українського репортера”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *