До Червоної книги України внесуть лося

Національна комісія з питань Червоної книги України підтримала рішення внести лося до Червоної книги. Тепер справа за Міністерством екології, яке може остаточно внести тварину до Червоної книги, чим автоматично буде заборонено полювання на неї.

“Попри тиск мисливських лобі, більшістю голосів все ж таки було прийнято рішення про необхідність внесення лося до Червоної книги. Голосування проходило у таємному форматі (24 голоси – за, 6 – проти, 1 утримався). Тепер Міністерство екології може остаточно внести тварину до Червоної книги і захистити від винищення. Наскільки відомо, міністр готовий до цього кроку”, – повідомив координатор руху за права тварин UAnimals Олександр Тодорчук.

Це підтвердив і заступник міністра екології Василь Полужко: “Сьогодні Національна комісія з питань Червоної книги у відповідь на звернення Мінприроди від 19 травня 2017 року 24-ма голосами із 32-ох проголосувала за внесення лося європейського (Alces alces) до Червоної книги України”.

У жовтні міністр екології Остап Семерак підписав ліміти на полювання на лосів, чим офіційно дозволив відстріл тварин. Цього мисливського сезону дозволено відстріл 160 лосів.

Про це більше можна почитати тут

В Україні знову дозволили полювати на лосів

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *