COVID-19: масове захворювання в гуртожитку на Київщині

В центрі уваги – приватний гуртожиток міста Вишневе на Київщині.

Як розповів під час  брифінгу т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін, є “надзвичайний випадок масового захворювання на коронавірус в одному з гуртожитків міста Вишневе.

Він знаходиться у приватній власності. За попередніми оцінками, там мешкає понад 300 людей. Точну кількість мешканців наразі з’ясовують правоохоронці та місцева влада. На цю мить в цьому осередку виявлено 37 хворих, в тому числі діти. Є двоє померлих, на жаль”.

Володін сказав, що всім мешканцям гуртожитку медики роблять ПЛР-тести.

Тим часом Вишнева міська рада повідомила, як дізналися про спалах інфекції.

“Мешканець гуртожитку на вулиці Освіти, 5, повертаючись додому, мав погане самопочуття, тому відразу звернувся до пункту перевірки хворих на Ковід-19. Його встановлено біля будівлі, згідно рішення комісії з надзвичайних ситуацій Києво-Святошинської РДА.

Чергова медсестра, якою, на той момент, була працівник ДНЗ “Орлятко” Тетяна Вікторівна Прилуцька, спрацювала професійно, відразу повідомила поліцію, лікарів, керівництво гуртожитку.

Терміново було прийнято рішення госпіталізувати чоловіка до інфекційного відділення Боярської лікарні, для встановлення діагнозу та лікування.

Сьогодні вранці Вишнева міська рада у співпраці з міською лікарнею проводить захід з відбору аналізів для діагностики коронавірусної інфекції у всіх контактних осіб та осіб з ознаками захворювання ГРВІ. Біля гуртожитку, встановлено намет, де працюють медики.

Цей захід спрямований на унеможливлення розповсюдження вірусу серед проживаючих та виявлення нових випадків захворювання”.

Скріншот із сайту Вишневої міської ради.

Мерія стверджує, що вона контролює ситуацію щодо карантину мешканців гуртожитку по вулиці Освіти, 5. Люди знаходяться на ізоляції задля їхньої безпеки та безпеки вишнівчан.

Медичні працівники міської лікарні проводять тестування на коронавірусну інфекцію усім мешканцям гуртожитку. Водночас поліція проводить опитування серед мешканців. Щоб зрозуміти кількість людей, які там зараз проживають та визначити їхні нагальні потреби.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *