Бажаєте власного Леніна? Заходьте на ProZorro!

Електронна торгова система ProZorro, яка використовується для державних і публічних закупівель, виставила на аукціон два пам’ятники Леніну, знесених в рамках декомунізації

“Друзі, у нас тут не просто металобрухт, а аж два Леніни в одному лоті!
Може, комусь знадобиться у господарстві? Можна, наприклад, на городі поставити або використовувати як прикрасу для тематичного закладу «Серп і молот»
Лот складається аж з двох предметів – пам’ятника Леніну з бронзи, що важить 5 500 кг, та другого Леніна з чорного металу вагою 100 кг”, – йдеться на сторінці ProZorro у соцмережі.

Прийом заявок від бажаючих обзавестися власним Іллічом тривають до 20:00 1 квітня. Сам аукціон відбудеться о 12:39 наступного дня. Продає вождів комунізму комунальне підприємство з Донеччини “Комбінат комунальних підприємств”. Самовивіз із Маріуполя, де монументи раніше прикрашали парк Петровського і проспект Миру.

Бажаєте власного Леніна? Заходьте на ProZorro!

Стартова ціна – 498 490 грн, розмір мінімального кроку підвищення – 1%, тобто 4 984 грн.

Металобази купують лом бронзи у населення від 100 грн за кілограм, тож Ленін вагою в 5 500 кг потягне щонайменше на  550 000 грн!

Це будуть не перші Леніни, продані з аукціону в Україні. “Піонером” стала міська рада Чопа на Закарпатті, яка наприкінці березня 2017 року виручила за бронзову скульптуру радянського вождя майже 254 тис. грн.

Через високу ціну бронзи та загальне зубожіння вандали все частіше наважуються псувати пам’ятники в Україні. Від рук мисливців за кольоровим металом лише за останній рік постраждали:

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *