Вже другий Савченко очолює область. Головою Волинської ОДА призначили Олександра Савченка (+відео)

Головою Волинської обласної державної адміністрації призначено Олександра Савченка. Він замінить на цій посаді Володимира Гунчика. Про це Президент України Петро Порошенко повідомив під час робочої поїздки до Волинської області.

Глава держави подякував за роботу Володимиру Гунчику, який очолював Волинську область з 24 липня 2014 року. До цього Гунчик був керівником обласного виборчого штабу Порошенка, а перед цим довгі роки працював на “Луцькому автомобільному заводі”, який нині входить до корпорації “Богдан”, одним із співзасновників якої є Порошенко. До 2014 року бізнес-партнером Петра Олексійовича по “Богдану” був нинішній перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, раніше відомий під прізвищем Свинарчук.

Президент заявив, що головне завдання нового очільника області – забезпечити стабільні результати економічного розвитку області та зберегти високі темпи розбудови дорожньої інфраструктури. Порошенко нагадав, що на капітальний ремонт автомобільної дороги «Луцьк-Радехів-Львів» було витрачено понад 400 млн грн.

За словами Порошенка, на даному етапі у Волинській області реалізуються наступні економічні проекти:

  • створюється курорт державного значення «Шацьк»;
  • реконструкція дороги Устилуг-Луцьк-Рівне;
  • облаштування міжнародного пункту пропуску «Адамчуки-Збереже»;
  • будується завод з переробки твердих побутових відходів.

«В області має бути порядок. Порядок з бурштином: хто захоче бавитися – отримає по руках. Бурштин є загальнонаціональною власністю як українські надра. А доходи від бурштину мають йти, в тому числі, і до місцевих бюджетів», – сказав новому губернатору глава держави. І закликав акцентувати увагу на вирішенні земельних проблем Волині, впорядкуванні земельного кадастру, збереженні лісів і боротьбі з корупцією.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/1234706566663733/?t=10

Хто такий Олександр Савченко

Олександр Савченко майже все життя працював у системі правопорядку, зробив кар’єру у міліції Києва, дослужився до заступника міністра внутрішніх справ, був начальником міліції громадської безпеки МВС (2007-2010 рр.), має звання генерал-полковника.

У 2012-2014 роки працював помічником-консультантом народного депутата Віктора Развадовського. У 2014 році очолив Департамент економічної безпеки та управління ризиками НАК “Нафтогаз України” і був обраний головою наглядової ради «Нафтогазу».

1 грудня 2016 року Олександр Савченко переміг на конкурсі й обійняв посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації. “Український репортер” тоді писав про його призначення. Наприкінці листопада 2017 року звільнився за власним бажанням.

Варто сказати, що це вже другий очільник області з прізвищем Савченко. Миколаївську ОДА очолює Олексій Савченко – не лише політик, банкір і губернатор, а й прихильник бойових єдиноборств. Нещодавно він став фігурантом скандалу через самогубство в.о. директора аеропорту Миколаєва Владислава Волошина.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *