Аналітики США розкрили детальний план начебто захоплення України Росією. Не важко здогадатися, що чекає нападників
Американські військово-аналітичні служби “роздобули” начебто сценарій вторгнення Росії до України. На їхню думку, спроби захоплення українських територій Кремль планує зі східного боку Дніпра, а головними цілями можуть начебто стати Київ та Харків. Однак ця інформація є непідтвердженою серйозними джерелами.
Про це пише Politico.
Видання зазначає, що варіантів розвитку подій існує безліч – від створення сухопутного мосту до Криму до повної окупації України, проте сценарій зі спробою встановити контроль над східною частиною України виглядає найімовірнішим. На думку фахівців зі США, початок військового вторгнення може покласти низку зіткнень на Донбасі, що потім, не виключено, може перерости у повномасштабне протистояння.
Аналітики вважають, що Росія виношує плани атакувати Україну з кількох напрямів, використовуючи, зокрема, військову техніку та авіацію, а, ймовірно, ключовою метою вторгнення може стати спроба захоплення Києва, який може зазнати нападу з обох боків Дніпра та з повітря.
Потім путінські орди спробують застосувати аналогічний підхід до інших ключових міст, зокрема Харкова. При цьому окрім регулярної армії Кремль збирається направити в зону конфлікту війська Росгвардії, які забезпечуватимуть порядок в окупованих населених пунктах і придушуватимуть опір незгодних.
Росія саме таким чином, вважають експерти, мріє встановити контроль над Східною Україною та створити у Києві маріонетковий уряд, пише Politico.
Від “Українського репортера” зазначимо: хижим планам Кремля щодо захоплення України ніколи не збутися. Цього не дозволить хоробрий і вільний український народ. Як заявив нещодавно президент Спілки «Бойове братерство України», екскерівник Донецької військово-цивільної адміністрації, лідер партії Республіканська платформа Павло Жебрівський, в разі наступу російської армії на Україну нападники зустрінуться з жорстоким опором на кожній вулиці, на кожному перехресті.
Малюнок Андрія Петренка.
Читайте також: