Чемпіон Європи зі Львова показує високий клас на Київському велотреку

Київ приймає чемпіонат України з велоспорту на треку (юніори та юніорки). Сьогодні, 28 липня, — другий день змагань.

Головний суддя Віталій Супрун розповів “Українському репортеру”:

– Приїхали спортсмени з п’яти областей: Житомирської, Волинської, Харківської, Львівської (училище фізичної культури), Тернопільської. Київ представляє спортшкола “Темп”. Усього 40 велосипедистів.

Програма першого дня складалася з кількох видів велоспорту, зокрема гонки з вибуванням, на час, групова гонка.

Наступного дня, 28 липня: гонки 500 метрів з ходу, з вибуванням, гонка-скретч, а також спринтерські заїзди…

У неділю, 30 липня, — завершальний день змагань, нагородження переможців.

Серед учасників є й імениті хлопці. Скажімо, львів’янин Олег Канака. Хлопець нещодавно виграв чемпіонат Європи. 28 липня на Київському велотреку він переміг у гонці скретч.

Ось що розповів Олег “Українському репортеру”:

–  Тиждень тому я приїхав з Португалії, де змагався на першості Європи. Виграв у груповій гонці на очки, це приблизно 25 кілометрів. До Києва приїхав у чудовому настрої, звичайно, розраховую перемогти. Трек сподобався, його якісно відновили. Разом зі мною приїхали 12 хлопців, серед них і мій брат Мар’ян, він — чемпіон України на треку. В команді також чемпіони України Назар Гудзь, Валерій Романенко, Олександр Кривич (призер чемпіонату Європи в гонці скретч). Тобто колектив — потужний, стараємося тримати лідерські позиції в Україні.

Тренер Андрій Каргут (Львівське училище фізичної культури) говорить, що вражені Київським велотреком, якому варто поставити найвищі оцінки. Після київських гонок на його команду чекає Італія: з 17 по 26 серпня там проходитиме чемпіонат світу.