За мільярди доларів Європа готова висунути Путіна навіть на Нобелівську премію

Низка європейських лідерів хочуть бачити Путіна на самміті Євросоюзу. Вони забули про окупацію Росією Криму, частини районів Донецької, Луганської областей, про збитий малайзійський “Боїнг”, про злочини російських загарбників, зрештою про те, що Кремль веде гібридну війну проти всього цивілізованого світу?

Канцлер Австрії Себастіан Курц аплодує німецько-французькій пропозиції про відновлення зустрічей на найвищому рівні між Євросоюзом та Росією.

“Я дуже радий, що нарешті є рух у напрямку діалогу з Росією. Деякий час тому відбувся саміт Байдена з Путіним. Тоді я не тільки привітав цей саміт, але також вимагав, що повинна відбутися розмова між Євросоюзом та Росією. Ми ближчі до Росії, географічно ближчі, ніж США, ми не можемо обмежитися тим, щоб спостерігати, як Росія і США ведуть діалог”, – сказав Курц.

Читайте статтю: “Скандал: канцлер Австрії вояжував на приватному літаку українського олігарха Фірташа”

Президент Литви Гітанас Науседа вважає, що запрошення президента РФ Владіміра Путіна на саміт з ЄС без позитивних змін у поведінці Росії стане поганим сигналом для держав Східного партнерства, куди входить і Україна.

Тепло готові зустріти Путіна на самміті ЄС канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Макрон.
Таку позицію загравання з кремлівським довгожителем категорично не підтримують країни Балтії, а також  Польща. Отже, вони і є надійними союзниками України!
Із сарказмом висловився з приводу “підтанцьовок” Путіну ексміністр оборони України Анатолій Гриценко. Він пише у “Фейсбуку”:
“Путіна-агресора запрошують на саміт Євросоюзу. Меркель запропонувала, Макрон підтримав. Контакти з ЄС для Путіна обірвалися після окупації Криму в 2014му. Нічого не змінилося, Крим дотепер окупований – втім Путіну дорогу до Європи відкривають. Меркель пояснює свою ініціативу тим фактом, що на прямий контакт з Путіним уже пішла Америка, тож тепер можна і Європі. А може, ви його ще на Нобелівську премію висунете, чому ні? За той же газ для Європи Північним потоком, чи за високозарплатне працевлаштування екс-канцлерів (ФРН), екс-прем’єрів (Франція), екс-міністрів (Австрія) у російських (!) державних (!) нафтогазових компаніях? Євросоюз завжди акцентував, що він утворений і тримається на спільних високих цінностях. Тепер тримається на чомусь іншому”.
На мільярдах доларів тримається!
Дуже прикро, що проти самміту з Путіним не заперечують і Нідерланди, де сьогодні відбувається судовий процес у справі про збиття російською ракетою пасажирського лайнера рейсу МH 17. Невже у цій країні забули, скільки громадян Нідерландів загинуло у тому літаку?

“Сьогодні мова повинна йти не лише про юридичну сторону справи, а про більш важливіше і цінніше – моральність (аморальність) і духовність (бездуховність) не лише лідерів і політиків країн «великої двадцятки», а й народів цих країн і людства в цілому, – писав автор “Українського репортера”, генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко у статті “Момент істини для МН17: чи спроможне правосуддя Нідерландів засудити вбивцю Путіна і його терористичну організацію”.

Омельченко ставить риторичне запитання: ” Чи здатний світ зло назвати злом і покарати його, чи здатні ми, люди доброї волі, протистояти тим, хто наше життя не ставить в ніщо, вважаючи себе володарями планети Земля?!

Чи спроможне хвалебне незалежне західне правосуддя (в даному випадку – нідерландське) засудити вбивцю Путіна і його терористичну організацію, визнати їх воєнними злочинцями, а Росію – спонсором міжнародного тероризму?!

Врешті решт, що важливіше: ЛЮДЯНІСТЬ чи «БАБЛО», ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ чи ЦІНА ПИТАННЯ, СПРАВЕДЛИВІСТЬ чи ГЕОПОЛІТИКА, ПРАВДА чи ІНТЕРЕСИ?!
Люди, невже ви не бачите, як сильні світу цього, зомбуючи вас тотальною брехнею за допомогою новітніх технологій, ведуть закулісну геополітичну гру і торги на крові українців і пасажирів малайзійського літака, вбитих Кремлем, заробляючи на цьому мільярдні статки?!”

За словами Омельченка, “парламент Нідерландів 8 жовтня 2019 року хором проспівав за проведення розслідування обставин НЕЗАКРИТТЯ Україною повітряного простору над Донбасом 17 липня 2014 року – в день збиття малайзіського літака рейсу МН17.«Заспівувачами» (ініціаторами) розслідування виступили депутати Палати представників від Християнсько-демократичної партії і соціалістичної партії – так звані друзі Росії і агенти впливу Путіна”. І про це також сьогодні забули прихильники самміту з Путіним? “За допомогою російської агентури політичного впливу в нідерландському парламенті і громадянському суспільстві країни, а також через діаспору росіян в Нідерландах Путін вживає всі можливі заходи (від дезінформації до шантажу і підкупу) через підпорядковані йому МЗС, СЗР, ФСБ, ГРУ РФ, щоб перекласти на Україну свою провину за вбивство 298 людей, які були на борту літака рейсу МН17”.

Знову процитуємо Григорія Омельченка: “28 червня 2019 року прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте на полях червневого саміту «Групи двадцятки» (G20) в японському місті Осака  провів таємні переговори з Путіним з питання знищення літака рейсу МН17 і загибелі 193 нідерландців, які були на його борту.

Зустріч Рютте і Путіна під час саміту G20 в м. Осака (Японія)

Коли ж про це стало відомо,  Рютте відмовився повідомити деталі переговорів: «Я нічого не можу сказати з цього приводу. Обговорення повинно бути конфіденційним, у тому числі із-за надзвичайно високої делікатності теми. Дуже важливо використати будь-яку  можливість говорити з російським керівництвом про МН17».

Він також не сказав, як реагував Путін на «делікатність теми». «Можу лише сказати, що я говорив в цій розмові. Я ніколи не можу сказати, що відповів мій співрозмовник через конфіденційність, а також тому, що було б неправильно, якби я говорив від його імені»,- наголосив Рютте.

За моєю інформацією «конфіденційність, чутливість, делікатність» розмови Рютте і Путіна та дипломатичних переговорів між трьома країнами (як і питання щодо сум компенсації жертвам) полягала в тому, що Путін боїться офіційного (на урядовому рівні) або судового визнання кремлівського режиму спонсором тероризму і добивається різними способами, щоб цього не сталося.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив цю зустріч: вона була короткою, в кулуарах. За словами Пєскова, президент Путін заявив прем’єр-міністру Нідерландів Марку Рютте, що Росія не визнає результати розслідування катастрофи літака рейсу МН17″.

Сита Європа, на жаль, продовжує приймати у себе диктатора і руйнівника державних кордонів.

У 2018 році “Український репортер” розповідав, як Путін відвідав весілля міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль . Путін «заїхав» на весілля «по дорозі в Берлін». Там заплановані переговори російського президента з канцлером Німеччини Анґелою Меркель.

Колишня міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, яка стала відомою тим, що запросила на своє весілля президента РФ Володимира Путіна і там танцювала з ним, увійшла до ради директорів найбільшої нафтової компанії Росії – «Роснєфті».

“Український репортер” нагадує, що у 2021 році на нашому сайті було розміщено статтю: «Добре ім’я Австрії в Україні зазнало важкого удару» (+відео). Тодішній заступник голови Комітету ВР у закордонних справах Віктор Вовк заявив тоді, що “добре ім’я Австрії в Україні зазнало важкого удару» після того як «міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль вирішила демонстративно запросити на своє весілля президента Росії Володимира Путіна (якого вона ледве знала!), а також після ганебних фотографій Кнайсль, яка схилила коліно перед Путіним».

На його думку, сталося це після того, як «міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль вирішила демонстративно запросити на своє весілля президента Росії Володимира Путіна (якого вона ледве знала!), а також після ганебних фотографій Кнайсль, яка схилила коліно перед Путіним».

У зв’язку з цим Віктор Вовк подав у відставку з посади співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою.

У заяві на ім’я спікера Андрія Парубія нардеп написав:

«Знадобиться чимало років, аби багато українців могли дивитися на Австрію такими ж очима, як і раніше, до ганебної фотографії «штирійське колінопреклоніння». Як і чимало інших народних депутатів, я більше не уявляю Австрію як неупередженого міжнародного посередника в Україні».

Утім, проблема не тільки в особистих рішеннях фрау Кнайсль, а й у загальній тенденції неповаги до України, що її демонструє Австрійська партія свободи (яку вона представляє в уряді). Адже ця політсила фактично солідаризується з Путіним, та ще й підписала договір про співпрацю з партією «Единая Россия».

Віктор Вовк зауважив:

«Викликає подив той факт, що саме представник АПС був обраний головою групи дружби з Україною в попередньому скликанні парламенту (до осені 2017 р.), що зробило співпрацю між нашими групами де-факто паралізованою, попри усі зусилля української сторони».

У новому складі австрійського парламенту головою групи обрано представника тієї самої партії. «Це перетворило політичну помилку попередників на виклик здоровому глузду та ефективності міжпарламентських зв’язків, не кажучи вже про зневагу до ситуації в Україні, яка здійснює відсіч збройній агресії Росії», – констатував Віктор Вовк.

Малюнок Андрія Петренка

На цю тему:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *