Ексміністр Австрії, яка танцювала з Путіним на весіллі, увійде до ради директорів “Роснєфті” (+фото)

Колишня міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, яка стала відомою тим, що запросила на своє весілля президента РФ Володимира Путіна і там танцювала з ним, увійде до ради директорів найбільшої нафтової компанії Росії, державної «Роснєфті».

Як повідомляє Громадське, про це йдеться в розпорядженні уряду РФ.

Так, російський Кабмін пропонує призначити (тобто де-юре вона ще призначення не отримала) Кнайсль незалежним директором у раді директорів «Роснєфті».

У 2018 році на її весіллі побував Володимир Путін. Сама тодішня міністр запевнила, що запросила російського президента «спонтанно», бо він саме був в Австрії у той час. Сюрпризом від Путіна на весіллі став фольклорний ансамбль козаків.

Серед номінантів, запропонованих урядом Росії, є й колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер, який нині є головою ради директорів «Роснєфті». Крім офіційної посади, він фактично є лобістом Кремля в Європі, бо регулярно публічно підтримує політику Путіна.

Радимо вам прочитати статтю “Українського репортера” “Добре ім’я Австрії в Україні зазнало важкого удару” (+відео)

У 2018 році заступник голови Комітету Верховної Ради Украї у закордонних справах Віктор Вовк сказав що «добре ім’я Австрії в Україні зазнало важкого удару». На його думку, сталося це після того, як «міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль вирішила демонстративно запросити на своє весілля президента Росії Володимира Путіна (якого вона ледве знала!), а також після ганебних фотографій Кнайсль, яка схилила коліно перед Путіним».

У зв’язку з цим Віктор Вовк подав у відставку з посади співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою.

У заяві на ім’я голови парламенту Андрія Парубія нардеп написав:

«Знадобиться чимало років, аби багато українців могли дивитися на Австрію такими ж очима, як і раніше, до ганебної фотографії «штирійське колінопреклоніння». Як і чимало інших народних депутатів, я більше не уявляю Австрію як неупередженого міжнародного посередника в Україні».

Утім, проблема не тільки в особистих рішеннях фрау Кнайсль, а й у загальній тенденції неповаги до України, що її демонструє Австрійська партія свободи (яку вона представляє в уряді). Адже ця політсила фактично солідаризується з Путіним, та ще й підписала договір про співпрацю з партією «Единая Россия».

Віктор Вовк зауважив: «Викликає подив той факт, що саме представник АПС був обраний головою групи дружби з Україною в попередньому скликанні парламенту (до осені 2017 р.), що зробило співпрацю між нашими групами де-факто паралізованою, попри усі зусилля української сторони».

У новому складі австрійського парламенту головою групи обрано представника тієї самої партії. «Це перетворило політичну помилку попередників на виклик здоровому глузду та ефективності міжпарламентських зв’язків, не кажучи вже про зневагу до ситуації в Україні, яка здійснює відсіч збройній агресії Росії», – констатував Віктор Вовк.

До речі, приїзд Путіна у 2018 році на весілля очільниці МЗС Австрії Карін Кнайсль, яка вийшла замуж за бізнесмена Вольфганга Майлінгера, жваво, а подеколи із сарказмом, коментували іноземні медіа. До Австрії російський диктатор прибув по дорозі в Берлін. І не один. Він привіз із собою Кубанський козачий хор, який підспівував і підтанцьовував разом з Путіним на забаві ситої австрійської еліти.

Згодом опозиційні австрійські політики розкритикували отаку, більш ніж дивну, “дипломатію” австрійських керівників. Диктаторський режим окуповує чужі землі, сіє смерть, катує в тюрмах українців, а йому аплодують…

ЗМІ писали, що молодята, як і усі сановні гості, були у захваті від Кубанського козачого хору, особливо від пісні “Розпрягайте, хлопці, коней”.

Тільки ось придворні, ряжені “козаки” забули на повен голос усім на весіллі сказати, що пісня – українська, народна, вкрадена росіянами. І що частина території України сьогодні окупована російською армією.

Директор хору Анатолій Ареф’ев в московській пресі дуже тішився: “Очень всем понравилась “Роспрягайтэ, хлопци, конэй”…

А чому ж і ні?! Чудова українська пісня! Утім, наші співаки її набагато краще виконують ніж путінський придворний хор. В Австрії війни нема, її землі не шматує загарбник, тамтешнім чиновникам можна й поспівати із заїжджим диктатором…

На початку 2018 року в інтерв’ю австрійській газеті Kurier Карін Кнайсль заявила, що санкції проти Росії, запроваджені після анексії Криму і початку конфлікту на сході України, не були ефективними.

І ось у 2020 році ця літня прихильниця Московії подала заяву до поліції на свого чоловіка, що він її відлупцював. Кажуть, що бив по писку. Щоб не патякала…

Поліція запровадила певні обмеження для забіяки, відібравши у нього рушницю.

 

Читайте також:

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.