Янукович не втік до Ростова, він – у тисячах таких персонажів, як “гогілашвілі”

Заступника міністра внутрішніх справ України Олександра Гогілашвілі звільнили з посади. Він написав у Фейсбуку, що йому соромно за свою поведінку.

Гогілашвілі має бути на лаві підсудних! Бодай за те, що накинувся на поліцейських. Разом з ним перед судом мають постати всі ті службовці, в тому числі із СБУ, інших структур, які  проводили спецперевірку щодо цього персонажа, який навіть українською (державною мовою) ні гу-гу.

Чому вони не бачили, який оригінальний фрукт претендує на керівну посаду в МВС? Чому заплющили очі? Невже упритул не бачив глава МВС Аваков, кого пропонують у заступники міністра? Чому не перевірили “екстрені дипломи” про освіту  Гогілашвілі?

Чому не дослідили “біографію” цього російського громадянина, який був помічником в україноненависника і лютого ворога нашої держави Валуєва? Це такий в уряду був “соціальний ліфт” – підвищити рядового соцпрацівника невідомої громадської організації Гогілашвілі до заступника міністра?

Тисячі й тисячі поліцейських, які сумлінно і професійно виконують свої службові обов’язки, в тому числі боронять країну на сході, не можуть по кар’єрних сходах бодай “наблизитися” до посад генеральського рівня, щоб бути призначеними. Тому що вони… “чужі”, вони – не “гогілашвілі”.

Усе це разом називається розривом шаблонів. Жахливим руйнуванням державних інституцій. Тому складається враження, що Янукович не втік до Ростова, він тут, він (на восьмому році війни з Росією!)- в сотнях і сотнях подібних “гогілашвілі” з “екстреними дипломами”. Тепер вони – орденоносці, хами і  циніки, які пролізли до “хлібних посад” через друзів, кумів, родичів і т. д. Тож чи перемогла Революція Гідності?

Нагадаємо: на блокпосту при в’їзді до зони ООС заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі погрожував співробітникам правоохоронних органів і ображав їх, лаявся.

Як відомо, він має діючий паспорт громадянина Російської Федерації та індивідуальний податковий номер.  Днями цей “герой” намагався показати, яким великим цабе він є в МВС.

Читайте про “стиль” поведінки Гогілашвілі в матеріалах:

Президент Володимир Зеленський попросив очільника МВС та уряд звільнити Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра. Про це очільник держави написав у Telegram.

Працівники поліції передали журналісту “УП” Михайлу Ткачу новий відеозапис вже іншого інциденту за участю хамовитого заступник міністра Гогілашвілі.

Суть цього відео: 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні для перевірки документів. Це розлютило міністерське цабе. Він почав ображати правоохоронців, присікуватися до них, чому, мовляв, “не впізнали начальство”.

Ось словесні перли Гогілашвілі в “розмові” з патрульним: “Ти що, тупий? Ти що, о**вший, чи що?! Що з тобою, тебе що, припудрило?”

Гогілашвілі не має профільної освіти. Про це 11 грудня в ефірі телеканала “Україна 24” повідомив колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Дружина Гогілашвілі – Марія Левченко – є особистим помічником президента Володимира Зеленського.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *