Міністр Петренко: “Не можна ганьбити Кабмін та всю нашу команду чварами”

Міністр Петренко – міністру Омеляну: “Володя, не можна ганьбити Кабмін та всю нашу команду чварами”.

Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну не дозволили відрядження до Америки. Він образився і написав пост на сторінці у Фейсбуку. На цей запис відреагував міністр юстиції Павло Петренко.

“Прочитав пост Володимира Омеляна про те, що йому нібито не дозволили поїхати в чергове відрядження. Стало відверто соромно.
Володя, не можна ганьбити Кабмін та всю нашу команду чварами.

Реальним результатом роботи можуть бути виключно результати в тій сфері, очолити яку тебе було призначено. Відремонтовані дороги, нова інфраструктура – ось чим необхідно займатись. Не підігравай тим особам, які намагаються розхитати ситуацію в уряді та фактично в країні”.

Про що конкретно писав Омелян? Ось його розмірковування:

“Сьогодні мав відлетіти до США…

До українсько-американського бізнес-форуму, який відбудеться у Нью-Йорку 6-7 березня і де вже зареєструвалося більше 200 учасників, готувалися три місяці. Поза тим, було заплановано близько 20 зустрічей. Зокрема, з американським бізнесом, таким як “Дженерел Електрик”, “Катерпіллар”. Дуже шкода, що не відбудуться переговори з “Тесла” і Фондом глобальних інфраструктурних партнерів.
Сподіваюся, голови транспортних комітетів у Сенаті та Палаті представників, керівництво Міністерств транспорту, фінансів, торгівлі, Держдепартаменту з розумінням поставляться до ситуації.

Причина скасування поїздки банальна: хтось у Кабміні вирішив, що оскільки від Вінниці до Вашингтона 7 799 км, то нічого їздити в таку глухомань і дозволу на поїздку мені не дали…

На жаль для них, я не поділяю думки, що єдине спасіння для України – це “інвестори” з печерських пагорбів, і продовжуватиму роботу над залученням прямих іноземних інвестицій від світових стратегів. Україна може і повинна бути повністю інтегрована у світову економіку, а українцям досить розповідати казки про особливий шлях реформи по-українськи, ключовими гаслами якої є: потерпіти і почекати чи Make Ukraine Poor Again”.

Отож бачимо, що Фейсбук стає специфічним майданчиком для з’ясування стосунків між міністрами.

Світлана КОВАЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *