Обшук в будинку колишнього міністра Володимира Омеляна

Співробітники ДБР обшукали будинок, у якому мешкає колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Ексчиновник написав у Фейсбуку:

“6:30 ранку. Всі сплять, діти, дружина, мама. Вривається ДБР з обшуком. Начебто рішення суду щодо колишніх власників будинку, де ми зараз мешкаємо”.

Згодом Володимир Омелян повідомив додаткові подробиці:

“Обшуки в орендованому нами будинку відбулися на виконання рішення суду в рамках кримінального провадження щодо колишнього власника будинку, який його продав ще у 2016 році. Формально жодних звинувачень до мене немає, нічого вилучено не було.

Про такі лихі 90-ті говорив Зеленський? За такою підставою завтра можуть зайти до будь-кого. Обшук провели коректно, хоча традиційно з автоматниками. Володимир Зеленський, привіт від Вас я отримав. Мовчати не буду… В одному я певен, як би важко не було, але Правда і Україна завжди переможуть!”

Як інформує “Українська правда”, “в ухвалі Печерського райсуду Києва йдеться, що обшук дозволено у рамках провадження від 4 серпня 2017 року щодо подій 2014-2015 років за участю колишнього народного депутата від Партії регіонів Геннадія Бобова” (Героя України, до речі. – Ред.). та його організації.

Триває розслідування справи про викрадення і вбивство журналіста Василя Сергієнка 4 квітні 2014 року у Корсунь-Шевченківському Черкаської області, а також про спробу знищити майно Приходьків у Тальному 11 липня 2015 року.

“Дім, у який прийшли з обшуком, належить Світлані Бобовій. Слідчі вважають, що у ньому можуть зберігатися докази у справі.
В.о. директора ДБР Олександр Соколов заявив “УП”, що його підлеглі обшукують не Омеляна: “Ми не проводимо обшуки у Омеляна. Ми проводимо обшук у Бобова у справі Майдану”.

У реєстрі речових прав власність на цей будинок значиться і за Світланою Бобовою, і за Христиною Бевзою, в якої орендує житло Омелян”.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.