“British Airways” розпродає свою мистецьку колекцію, аби допомогти в подоланні пандемії

Найбільша британська авіакомпанія British Airways виставила на продаж частину своєї мистецької колекції, аби зібрати кошти, щоб пом’якшити наслідки коронавірусної кризи.

Про це повідомляє BBC.

Йдеться, зокрема, про картини британських митців Дем’єна Герста, Бріджит Райлі та Пітера Дойґа. Усього авіакомпанія планує продати щонайменше 10 картин, зазначає BBC, причому вартість однієї з них оцінюють в понад мільйон фунтів стерлінгів.

«Нам, звісно, дуже шкода бачити, як одні з головних скарбів колекції BA виставляються на аукціоні. Адже ця колекція свого часу високо цінувалася й була однією з перших у своєму роді. Утім ми розуміємо, що наразі настали безпрецедентні часи», — повідомили виданню в лондонській компанії Artwise, яка 17 років опікувалася мистецькою колекцією British Airways.

Раніше через пандемію коронавірусу British Airways оголосила про значні фінансові збитки. Компанія оголосила про плани скоротити 12 тисяч робітників, зокрема понад тисячу пілотів, хоча ще не ухвалила остаточного рішення.

Раніше ми повідомляли, що збитки авіакомпаній в усьому світі через пандемію коронавірусу складуть рекордні $84,3 млрд. Такі прогнози оприлюднила профільна організація — Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA).

А Міжнародна організація цивільної авіації підрахувала, що загальна сума збитків, яких пасажирським авіакомпаніям завдав коронавірус, може сягнути 253 мільярдів доларів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *