Насіров став першим мільярдером, який заночував у суді

Головний фіскал України спав на медичних ношах в судовій залі районного масштабу. Поруч, в коридорі, несли вахту адвокати, деякі нардепи. А за вікном раз-по-раз чулося:

“Рома, виходь!”

Будівлю, а також виїзди з території Шевченківського суду заблокували автомайданівці.

Активісти вимагають обрати для Насірова запобіжний захід саме у цьому суді. А  Феміда заявила, що зможе це зробити лише в понеділок, 6 березня, оскільки неділя – вихідний день, і немає вільного судді, який розглянув би клопотання адвокатів підозрюваного. Нагадаємо, що захист заявив про відведення судді.

Протягом ночі адвокати Насірова декілька разів спілкувалися з пікетувальниками, передаючи “побажання” їхнього клієнта. А головний фіскал попросив, щоб до нього серед ночі приїхали керівники НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – у їхній присутності він, мовляв, зробить заяву.

Однак це прохання було проігноровано. Згодом Насіров сказав, що погоджується на цілодобову присутність в лікарняній палаті правоохоронців – мовляв, вони будуть контролювати його… Але і ця заява не допомогла йому – приміщення суду не було розблоковано.

Світлана КОВАЛЬОВА
Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *