Українське військове командування перестало повідомляти про “адекватну відповідь” ворогам

Чотирьох українських воїнів поранено 20 березня на сході країни.

На бойові позиції наших армійців поруч з Новотроїцьким з боку російських агресорів прилетіло 20 мін калібру 82 мм, поблизу Кримського – 20 мін калібру 120 мм. Поруч з Новотошківським вибухнуло 10 мін калібру 82-мм. Ворог також бив з кулеметів, автоматів. Про це інформує штаб ООС.

На жаль, військове командування не повідомляє, чи відкривали вогонь у відповідь наші підрозділи, яких втрат зазнали окупанти. Якщо раніше в новинах із фронту штаб ООС сповіщав, що противнику було дано “адекватну відповідь”, то сьогодні навіть такої фрази в повідомленнях нема. Очевидно, наші гармати й кулемети мовчать.

19 березня російський снайпер вбив українського сержанта. Водночас суспільство й досі не знає, яку ж “адекватну відповідь” було дано російським агресорам. Скільки “іхтамнєтов” наші бойові підрозділи відправили на той світ? Інформації нема. Дика путінська орда вбиває найкращих синів і доньок України, а ми? Наша зброя мовчить? Генерали – ані слова. Режим тиші. Хіба так має бути? Та “вєжлівиє люді царя Путіна” мають щодня вмиватися своєю ж кров’ю! Доки українські солдати будуть мішенню для кремлівської банди?

Автор “Українського репортера” науковець Іван Забіяка підказує військовому командуванню, керівництву держави реальний план ефективних дій:

“Проти нас воюють тому, що ми дозволяємо, ми даємо привід своєю толерантністю, тому, що користуємося «я нічого не знаю», а не справжнім – «перший ворога стрічаю». І стрічаю не хлібом-сіллю, а зі зброєю в руках, з тією жорстокістю і ненавистю, яку ворог проявляє по відношенню до нас. З такою жорстокістю і ненавистю, щоб страх від них передавався з покоління в покоління століттями! Щоб назавжди відбити бажання воювати з нами.

Проти нас воюють підмінами понять, смислів, маніпуляціями. Нам їх нав’язують століттями, а ми нічим не протидіємо. Діяти треба абсолютно їхніми ж методами і засобами, щоб вони були в шоці. Діяти на випередження, вдаватися до таких же маніпуляцій, підмін, використовувати їхні ж слабкості, ницості. Треба просто знущатися з них”.

Нещодавно, на фронті побували міністр оборони Андрій Таран і начальник Генштабу Руслан Хомчак.

Вони, як читаємо із повідмолення МО, обговорили питання “ефективної протидії збройним провокаціям”… Бачте, ворожі атаки, обстріли вони вже кваліфікують як провокації! Це – війна чи провокації?

А де ж ваша “ефективна протидія” російським окупантам, якщо після ваших візитів на передову поранено чотирьох наших солдатів? Де ваш “новітній бойовий досвід”, панове генерали? У чому полягає суть вашого відрядження на бойові позиції?

Між тим, Офіс Генерального прокурора повідомив, що 19 березня  прокуратура Луганської області зареєструвала кримінальне провадження за фактом отримання смертельного вогнепального поранення та загибелі українського військовослужбовця від пострілу снайпера незаконних збройних формувань РФ. Досудове розслідування  здійснює СБУ.

З початку року в результаті збройної агресії РФ на Донбасі динаміка невтішна: загинув 41 український військовослужбовець, 182 – поранені. За відповідний період минулого року бойові втрати склали 34 особи, поранених було 222.

На фото: Руслан Хомчак і Андрій Таран на фронті.

Фото МО України

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.