Поранено трьох воїнів. Генерали мовчать, скількох окупантів знищено

Російські війська знову б’ють по українських позиціях з кулеметів, гранатометів, автоматів.

Підрозділи Об’єднаних сил, які обороняються, використовували чергові вогневі засоби та дали збройним формуванням Російської Федерації адекватну відповідь, повідомив штаб операції Об’єднаних сил. 20 березня трьох наших воїнів було поранено.

Вкотре наше військове командування не інформує скількох окупантів знищено. Чому? 19 березня російський снайпер вбив українського сержанта. Водночас суспільство й досі не знає, яку ж “адекватну відповідь” було дано російським агресорам. Скільки “іхтамнєтов” наші бойові підрозділи відправили на той світ? Інформації нема. Дика путінська орда вбиває найкращих синів і доньок України, а ми? Наша зброя мовчить? Генерали – ані слова. Режим тиші. Хіба так має бути? Та “вєжлівиє люді царя Путіна” мають щодня вмиватися своєю ж кров’ю! Доки українські солдати будуть мішенню для кремлівської банди?

Автор “Українського репортера” науковець Іван Забіяка підказує військовому командуванню, керівництву держави реальний план ефективних дій:

“Проти нас воюють тому, що ми дозволяємо, ми даємо привід своєю толерантністю, тому, що користуємося «я нічого не знаю», а не справжнім – «перший ворога стрічаю». І стрічаю не хлібом-сіллю, а зі зброєю в руках, з тією жорстокістю і ненавистю, яку ворог проявляє по відношенню до нас. З такою жорстокістю і ненавистю, щоб страх від них передавався з покоління в покоління століттями! Щоб назавжди відбити бажання воювати з нами.

Проти нас воюють підмінами понять, смислів, маніпуляціями. Нам їх нав’язують століттями, а ми нічим не протидіємо. Діяти треба абсолютно їхніми ж методами і засобами, щоб вони були в шоці. Діяти на випередження, вдаватися до таких же маніпуляцій, підмін, використовувати їхні ж слабкості, ницості. Треба просто знущатися з них”.

Фото: “Український репортер”

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.