У Києві порубали “партійну корову” Балашова (+відео)

У центрі Києва група молодиків з емблемами “Національного корпусу” розтрощила літній майданчик під офісом партії “5.10” Геннадія Балашова. Вона знаходиться на розі вулиць Інститутської та Шовковичної. Молодики зірвали всі прапори, частково пошкодили сам офіс і розтрощили скульптури, зокрема розфарбовану корову з написом “5.10”.

Поліція, яка прибула на місце, нікого не затримувала, лише відібрала в одного з хлопців сокиру.

Пізніше “азовці” пояснили свою акцію: “Бійці Національних Дружин щойно з полум’яним привітом навідалися до офісу “5.10” у відповідь на їх “перформанс” вандалізму на Хортиці, де організація активістів “5.10” розмалювала стелу з віршами Тараса Шевченка.

Організація “5.10”, розмалювавши пам’ятки Хортиці, хотіла собі скандального піару – тепер вона отримала на це не менш скандальну та рішучу відповідь. Національні Дружини попереджають: так робити не варто, інакше виховні роботи послідують і надалі”.

Про цю акцію “5.10” повідомляла ще наприкінці вересня. У статті, зокрема, йшлося: “Дійсно, наші прихильники використовують такий метод донесення ідеї 5.10, як розфарбування під трафарет, так як це найдешевший і ефективний метод просування. АЛЕ! Ми завжди закликали і будемо закликати наших активістів дотримуватися здорового глузду, а саме – наносити трафарет ТІЛЬКИ на асфальті в самих прохідних точках міста”.

"Національний корпус" проти "5.10"

Нагадаємо, Геннадій Балашов та його політсила виступають за реформу оподаткування за системою “5.10”, тобто 5% – податок із продажів і 10% – податок із зарплат. Візначимо, що сьогодні “5.10” відзначає День партії.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.