У Мюнхені вандали знову сплюндрували могилу Степана Бандери

У Мюнхені на кладовищі Вальдфрідгоф невідомі розмалювали пам’ятник на могилі провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери. На хресті написали фразу «нам потрібні вибори».

Про це повідомив історик та журналіст Вахтанг Кіпіані у вівторок, 21 травня.

За словами Кіпіані, до інциденту можуть бути причетні росіяни, які вирішили «качати» тему виборів в Україні.

«Російська гебня знову плюндрує могилу провідника ОУН Степана Бандери… Їм потрібна дестабілізація і повторення хаосу часів української революції, коли була боротьба всіх проти всіх. Пам’ятаємо — від розбрату тоді виграли московські вбивці. І вони хочуть це повторити», — написав він.

Український політик Олег Медуниця написав, що Організація українських націоналістів — бандерівців вже вкотре закликає створити в Україні меморіал полеглих героїв, де будуть перепоховані діячі українського визвольного руху — Симон Петлюра, Євген Коновалець і Степан Бандера.

У липні 2022 року невідомі осквернили могилу Бандери, розмалювавши її фіолетовою фарбою. Перед цим могилу облили невідомою речовиною, а в 2018 році проросійський пропагандист Грем Філіпс залишив на хресті напис «Тут похований український нацист Степан Бандера». У 2015 році на могилі Бандери невідомі зламали хрест і почали розкопувати поховання. Наприкінці листопада пам’ятник було відновлено.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *