Терористи Донеччини восени збираються обирати нового ватажка

В окупованих районах Донеччини, у так званій “ДНР”, восени 2018 року сепаратисти збираються провести вибори нового “глави республіки”. Про це заявив ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко.

Він також заявив, що братиме у них участь. Нагадаємо, що перші так звані “вибори” на окупованій Донеччині відбулися 2 листопада 2014 року, тоді Захарченко з великим відривом переміг двох своїх суперників.

Тим часом самопроголошена недореспубліка “ДНР” почала ще одну війну, поки що торговельну, зі своїм сусідом – “ЛНР”. На початку січня окупаційна влада Донецька заборонила ввозити на свою територію будь-які підакцизні товари (цигарки, алкоголь) з ОРЛО незалежно від країни виробництва. Також до ОРДО заборонено ввозити алкогольну продукцію 67-ми українських виробників.

Нагадаємо, наприкінці листопада у самопроголошеній “ЛНР” стався переворот. Очільник місцевого “МВС” Ігор Корнет відмовився коритися ватажку місцевих сепаратистів Ігорю Плотницькому, що призвело до гострого протистояння силовиків і зрештою завершилося зміною влади. Недореспубліку очолив “міністр державної безпеки” Леонід Пасечнік.

Малюнок Олега СМАЛЯ

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *