Битву за “ЛНР” виграв Корнет. Ігор Плотницький прибув до Москви за інструкціями (+відео)

Ватажок терористів Луганщини Ігор Плотницький таки залишив окупований Луганськ і прибув до Москви. Російський письменник Захар Прилєпін, який воює на боці так званої “ДНР”, повідомив, що летів із Плотницьким одним рейсом Ростов-на-Дону – Москва. Прілєпін додав, що у Плотницького було з собою “все для нового життя” – “маленька сумка” і “піджак у чохлі”.

У мережу виклали відео, як лідер луганських сепаратистів йде московським аеропортом. Він сам, без свити або охорони.

Таким чином, Плотницький, скоріше за все, програв у протистоянні з “міністром внутрішніх справ ЛНР” Ігорем Корнетом і приїхав за вказівками до своїх кремлівських кураторів.

Про змішення Плотницького з посади свідчить і те, що його персональний сайт як “голови ЛНР” більше недоступний. Про спробі зайти на сторінку з’являється повідомлення про “відсутність доступу”.

23 листопада російські ЗМІ, зокрема “Новая газета”, активно тиражували новину, що автомобільний кортеж, в якому перебувають “голова ЛНР” Ігор Плотницький, керівник його “адміністрації” Ірина Тейцман, очільниця “ДТРК ЛНР” Анастасія Шуркаєва та кілька “віпів”, виїхав з Луганська.

Наша розвідка додає, що вони прихопили з собою готівкові кошти “молодої республіки”, тож попереджає про погіршення фінансової ситуації на окупованій Луганщині.

Нагадаємо, 21 листопада центр окупованого Луганська оточили автоматники. Пізніше стало відомо, що почалися розбірки між сепаратистами через відсторонення з посади так званого “міністра внутрішніх справ ЛНР” Ігоря Корнета. Останній відмовився йти у відставку, жодних звинувачень проти ватажка сепаратистів Плотницького не висував, натомість поставив йому ультиматум: арештувати “керівника Адміністрації глави ЛНР” Ірину Тейцман і “начальника служби урядової безпеки МВС ЛНР” Євгена Селіверстова.

Корнет звинувачує їх у тому, що вони причетні до інсценування у вересні 2016 року державного перевороту в “ЛНР”. В його організації тоді звинуватили колишнього “прем’єр-міністра” Геннадія Ципкалова, його вбили, а смерть обставили як самогубство в тюремній камері.

Люди Корнета затримали “Генпрокурора ЛНР” Віталія Подоброго, з якого, скоріш за все, вибивають свідчення проти Плотницького щодо вбивства Ципкалова.

Раніше деякі ЗМІ писали, що в протистоянні Плотницького та Корнета Москва вирішила підтримати останнього. Можливо, для того, щоб потім він  здав “Луганську республіку” міцнішій з військової точки зору “ДНР”, відбулося їхнє злиття і нарешті утворилася “Лугандонія”.

Малюнок Олега СМАЛЯ

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =