Судді, які виносили рішення проти Майдану, знову призначені на посади

Президент Володимир Зеленський підписав укази про призначення 28 суддів. У цьому указі — судді Майдану Андрій Ключник зі Святошинського райсуду Києва та Петро Заруба з Дарницького райсуду столиці.

Про це повідомляє Громадська організація «Фундація ДЕЮРЕ».

Вона зазначає:

“У 2018-му Громадська рада доброчесності ухвалила висновки, що судді Ключник та Заруба не відповідають критеріям доброчесності та професійної етики. Чому суддя Ключник отримав негативний висновок ГРД? У 2014-му він ув’язнив активіста Революції Гідності Олександра Костура через його участь у протестах. Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції дійшла висновку: рішення судді Ключника щодо активіста Євромайдану суперечило закону.

Щоправда, Вища кваліфкомісія суддів припинила дисциплінарне провадження щодо судді через те, що закінчився термін притягнення до відповідальності. І це не єдине сумнівне рішення судді Ключника (більше ТУТ).

Суддя Заруба також отримав негативний висновок ГРД через переслідування активістів Революції Гідності — у даному випадку йдеться про представницю «Автомайдану», яку суддя позбавив водійських прав на три місяці нібито за порушення вимоги зупинитися на вимогу поліції (більше ТУТ).

На цю тему:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *