Справа Омеляна: у САП побоюються, що він утече за кордон

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить Солом’янський райсуд столиці зобов’язати міністра інфраструктури Володимира Омеляна здати закордонний паспорт, повідомляє Укрінформ.

Прокурор САП Валентин Мусіяка заявив: «Просимо обрати для Володимира Омеляна запобіжний захід у вигляді застави розміром 5 мільйонів гривень, а також зобов’язати його повідомляти детективів про зміну свого місця проживання і роботи, утримуватися від спілкування з рядом свідків і здати на відповідальне зберігання свої паспорти та інші документи, які дають право на виїзд з України».

На думку представника держобвинувачення, інший запобіжний захід – у вигляді особистого зобов’язання чи поруки – не забезпечить належної поведінки підозрюваного, оскільки за інкримінований йому злочин загрожує покарання до 10 років позбавлення волі.

За словами прокурора, міністр володіє належною сумою для застави, оскільки має $90 тис., а в його дружини дизайнера Світлани Бевзи є $79 тис. заощаджень.

Прокурор також вважає, що Володимир Омелян може переховуватися від слідства за кордоном, оскільки всі його діти мають громадянство інших країн. Зокрема, старший син має громадянство Австрії, а менші син і дочка народилися в США.

Фото УНІАН

На цю тему також читайте:

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *