Савченко не прийшла на допит в СБУ, бо працює в Європарламенті

Народний депутат і Герой України Надія Савченко, яку сьогодні, 13 березня, чекають на допит у СБУ, нікуди не тікала, а перебуває в Європарламенті у Страсбурзі. 

“Триває робоча поїздка в Європейський Парламент у Страсбурзi, де проходить парламентська сесiя. Основною темою зустрічей з європарламентарями голови ПП “Громадсько-політична платформа Надії Савченко“, народного депутата Надії Савченко є визволення українських політв’язнів у РФ і полонених на окупованих територіях”, – повідомляє депутатка у Фейсбуку і публікує фото.

Пізніше Савченко опублікувала лист голові СБУ Василю Грицаку, де вимагає викликати її на допит з допомогою повісток, а не публікацій у ЗМІ.

“Офіційної повістки про виклик на допит мене як свідка у справі Володимира Рубана в порядку визначеному ч.8 ст. 138 КПУ України особисто я не отримувала. Засоби масової інформації не є офіційним і надійним джерелом оповіщення”, – пише Савченко. Вона повідомляє, що перебуватиме у Страсбурзі з 12 по 16 березня.

Савченко не прийшла на допит в СБУ, бо працює в Європарламенті

Як писав “Український репортер”, 12 березня генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що СБУ викликала нардепа до допит, однак вона виїхала за межі країни – вирушила на міжнародну конференцію, хоча не є офіційним членом делегації. Про що саме СБУ хоче говорити із Савченко – генпрокурор не повідомив.

Водночас помічник Надії Савченко Олег Мєзенцев фігурує як співучасник у справі про незаконне ввезення зброї та підготовку теракту , за якою обвинуваченим проходить керівник Центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимир Рубан.

Мєзенцев стверджує, що ніколи не обговорював з Рубаном його поїздки на окуповану територію і не був у курсі його оборудок зі зброєю. Він підтвердив слова Савченко, що звільнився з посади її помічника.

Нагадаємо, Надію Савченко виключили з партії і фракції “Батьківщина”, за списками якої вона пройшла до Верховної Ради, перебуваючи у російській тюрмі. До цього призвів скандал, який спалахнув після зустрічі Савченко з ватажками так званих “ДНР” і “ЛНР” Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким у Мінську. Відтоді Савченко є позафракційним депутатом.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *