Надію Савченко викликали на допит в СБУ, але вона виїхала за кордон

Народного депутата і Героя України Надію Савченко викликали на допит до СБУ. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Нардепа чекають для дачі свідчень завтра, 13 березня. Водночас, за словами Луценка, у понеділок о 4-й ранку вона виїхала за межі країни – вирушила на міжнародну конференцію, хоча не є офіційним членом делегації.

Про що саме СБУ хоче говорити із Савченко – генпрокурор не повідомив.

Нагадаємо, помічник Надії Савченко Олег Мєзенцев фігурує як співучасник у справі про незаконне ввезення зброї та підготовку теракту , за якою обвинуваченим проходить керівник Центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимир Рубан.

Мєзенцев стверджує, що ніколи не обговорював з Рубаном його поїздки на окуповану територію і не був у курсі його оборудок зі зброєю. Він підтвердив слова Савченко, що звільнився з посади її помічника.

Нагадаємо, Надію Савченко виключили з партії і фракції “Батьківщина”, за списками якої вона пройшла до Верховної Ради, перебуваючи у російській тюрмі. До цього призвів скандал, який спалахнув після зустрічі Савченко з ватажками так званих “ДНР” і “ЛНР” Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким у Мінську. Відтоді Савченко є позафракційним депутатом.

Фото Богдан Бортаков

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *