Савченко очолила партію “Громадська платформа Надії Савченко”

Позафракційний народний депутат Надія Савченко провела установчий з’їзд нової політичної партії “Громадська платформа Надії Савченко”, яку створили на основі партії “Наступ” (Національний альянс свободи та українського патріотизму). Про це Герой України повідомила у кулуарах парламенту.

“Вчора пройшла інформація, що я створила партію імені мене. Це не партія імені мене. Ця партія була створена львів’янами, назва дуже гарна – “Наступ”. На з’їзді ми змінили назву і переобрали мене головою партії. Я поставила своє ім’я під цю партію… Ми вибрали керівні органи партії, куди увійшли всі мої помічники”, – сказала Савченко.

Нардеп нічого не сказала про засади, на яких стоїть очолювана нею політична сила.

“Мета – зміна політичної системи. Програма – ви скоро зможете побачити, вона буде зареєстрована, я її озвучу”, – додала Савченко.

Напередодні повідомлялося, що партійний з’їзд за участі Савченко пройшов у столичному готелі “Козацький”.

Політична партія “Наступ” (Національний альянс свободи та українського патріотизму) була створена 2000 року як “Всеукраїнська партія Миру і Єдності” (ВПМЄ). Її перший керівник – Людмила Янковська. Партія брала участь у парламентських виборах 2006 р у складі виборчого блоку Ю. Кармазіна, однак до Ради не пройшла. На дострокових парламентських виборах 2007 р йшла до парламенту у складі виборчого блоку “Всеукраїнська громада”, однак знову не потрапила.

У 2013 р “Всеукраїнська партія Миру і Єдності” була перейменована на “Національний альянс свободи та українського патріотизму” (Наступ).

Нагадаємо, 7 лютого громадська платформа “РУНА” оголосила про припинення співпраці з нардепом Надією Савченко через ідеологічні розбіжності. Про співпрацю з “РУНою” Савченко оголосила у Львові 27 грудня.

Перед цим Савченко виключили з партії і фракції “Батьківщина” і вона стала позафракційним депутатом Ради. До цього призвів скандал, який спалахнув після зустрічі Савченко з ватажками “ДНР” і “ЛНР” Олександром Захарченком й Ігорем Плотницьким у Мінську. За списками “Батьківщина” Савченко пройшла до парламенту.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.