Родини Небесної Сотні вимагають від Рябошапки заміни прокурорів

Родичі загиблих героїв Небесної сотні вимагають від генерального прокурора Руслана Рябошапки і його заступника Віктора Трепака повернути виключених прокурорів у процес справи про розстріли на Майдані.

Заяву про це опублікувала адвокат сімей Небесної сотні Євгенія Закревська у Фейсбуку.

” Громадська Організація “Родина Героїв Небесної Сотні” звернулась до ГПУ і комісії з затвердження на адмінпосади – бо на додачу від звільнення обвинувачених, ми під час розгляду клопотання в апеляційному суді ще й втратили в повному складі обвинувачення. Прокурорів, які належним чином представляли обвинувачення у справі всі ці роки – Олексій Донской Ігор Земськов, Яніс Симонов і решту групи, які не ходили в суд, але також здійснювали важливу роботу щодо підготовки до судових засідань, збору доказів, тощо, викинули зі справи і замінили на маріонеточних прокурорів”, – написала правозахисниця.

Також потерпілі вимагають виключити нову групу прокурорів, відсторонити їх від справ Майдану і перевести з Департаменту процесуального керівництва у кримінальних виробництвах про злочини, вчинені у зв’язку з масовими протестами 2013 – 2014 роках.

Крім того, вони вимагають звільнити голову цього департаменту Віктора Мисяка.

Нагадаємо, 29 грудня у Майорську на Донеччині почався процес обміну полоненими “всіх на всіх”.

Раніше родини героїв Небесної сотні звернулись до Зеленського з проханням не віддавати Росії екс-беркутівців.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *