Посольство США в Україні отримало нову керівницю. Вона записала відеозвернення

Заступниця глави місії США в Україні Крістіна Квін стала тимчасовою повіреною у справах США в Україні.

“У той час, коли керівництво Посольства змінюється, наша політика міцної підтримки України залишається стабільною. Команда нашого посольства й надалі працюватиме у тісному партнерстві з українським урядом та громадянським суспільством, підтримуючи суверенітет і територіальну цілісність України та реформи, які допоможуть Україні побудувати своє процвітаюче європейське майбутнє”, — сказала Квін у своєму відеозверненні.

Крістіна Квін була тимчасово повіреною у справах США в Україні з кінця травня до кінця червня 2019 року. У 2013-2019 роках вона працювала на посаді в.о. заступника Голови Місії/міністра-радника з економічних питань у Посольстві США в Парижі.

Як відомо, Крістіна Квін замінила на посаді тимчасово повіреною у справах США в Україні Вільяма Тейлора, який був главою американського диппредставництва в Україні до кінця 2019 року.

Відповідно до американського законодавства, політично призначений посадовець не може перебувати на тимчасовій посаді більше, ніж близько 200 днів. Це й стало причиною звільнення Тейлора.

https://www.facebook.com/usdos.ukraine/videos/1132459143812627/

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *