Рахункова палата піддала нищівній критиці міністерство Стеця

Чи добре воює наша держава на інформаційному фронті? Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів держбюджету, виділених Міністерству інформаційної політики.

Судячи з цього документу, який оприлюднено на сайті Рахункової палати, до міністерства (очолює Юрій Стець) є чимало претензій.

Найголовніші: не розроблено і не затверджено Стратегії розвитку інформаційного простору України.

Не все гаразд і з проектом Концепції інформаційної безпеки України. Документ нібито є, але водночас його і немає — Концепцію все ж розроблено, але не подано для затвердження до Кабміну.

Окрім цього, аудитори занепокоєні, що в державі не сформовано дієвої системи реагування на інформаційно-психологічні загрози. Як бачимо, відомство Юрія Стеця повинно реагувати й на такі виклики. Між тим, в міністерстві працює усього 29 фахівців. Дуже мало ( і на цьому також наголошує Рахункова). З такою “армією” ми вийшли на передову інформаційного фронту. Хто винен? Мабуть, не тільки Юрій Стець. Запитаймо в Уряду, чому є провал на цьому напрямку.

“Стріляють” аудитори Рахункової і з такого “калібру” – мовляв, “сьогодні у світовому інформаційному просторі бракує об’єктивної та актуальної інформації про Україну…”

І це “не сприяє створенню позитивного іміджу нашої держави, позначається на політичній, економічній, туристичній, інвестиційній та інших сферах”. В такому разі може, пора кинути камінь в город нашого зовнішньополітичного відомства, яке очолює пан Клімкін. Адже імідж країни — це і його сфера інтересів.

Леонід ФРОСЕВИЧ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *