У Княжичах загинули п’ятеро поліцейських

Село Княжичі Броварського району вночі 4 грудня стало… зоною біди. Тут загинуло п’ятеро поліцейських.

МВС України повідомляє на офіційному веб-порталі:

“Трагедія сталася у с. Княжичі під час спецоперації оперативників столичного карного розшуку за підтримки спецпідрозділу КОРД – із затримання зловмисників, яких підозрюють у серії пограбувань і розбійних нападів на киян та жителів Київської області. В цей час наряд поліції охорони виїхав у цей самий район на автоматичне спрацювання охоронної сигналізації. Між поліцейськими виникла перестрілка, внаслідок якої загинули п’ять працівників поліції. Зловмисники, почувши стрілянину, почали втікати і пізніше були затримані в Києві. У них вилучено вогнепальну зброю…”

Сьогодні, 4 грудня, близько четвертої години ранку столичні оперативники при підтримці бійців спецпідрозділу Нацполіції КОРД готувалися до затримання небезпечної групи озброєних зловмисників, яких підозрювали у серії пограбувань та розбійних нападів на помешкання киян та жителів Київщини.


За наявною оперативною інформацією наступний напад вони планували здійснити у селі Княжичі, Київської області. У цей момент в одному із сусідніх будинків спрацювала охоронна сигналізація і на місце виїхав група поліції охорони.

Вони помітили інших поліцейських, яких сприйняли за крадіїв і спробували затримати. В той же час оперативники сприйняли бійців поліції охорони за нападників і прийшли на допомогу своїм колегам. Між поліцією охорони та оперативною групою виникла перестрілка, під час якої загинуло п’ятеро осіб: двоє з поліції охорони, двоє оперативників та один спецпризначенець з КОРД, який входив у групу.

В цей час троє підозрюваних, які готувалися до вчинення наступного розбою, почувши стрілянину почали втікати у бік Києва, де їх затримали працівники поліції. У них вилучено вогнепальну зброю.

Триває внутрішнє розслідування обставин цієї трагічної події. Крім того на місці працюють працівники органів прокуратури”.

Радник глави МВС Антон Геращенко написав на своїй сторінці у Фейсбуку:

“…Делать преждевременные выводы и устраивать спекуляции на гибели полицейских нельзя!
Следователи прокуратуры уже работаею на месте трагедии и будут посекундно восстанавливать все детали произошедшего и устанавливать причины того, как и почему все это стало возможным.
Внутреннее расследование Национальной полиции также будет полным, всесторонним и честным. Общество будет знать всю правду об этой трагедии.
Трое подозреваемых в разбоях, которых готовились поймать “на горячем”, услышав перестрелку, отказались от своего плана по грабежу и выехали на двух Toyota Land Cruiser 200 в сторону Киева, где были задержаны оперативниками.
У них изъято огнестрельное оружие. Они задержаны и им будут предъявлены обвинения в совершенных грабежах и разбоях”.

Фото із сторінки у Фейсбуці Антона Герашенка

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *