Прокурору Києво-Святошинського району кажуть готуватися «на вихід»

В прокуратурі Київської області незадоволені діяльністю керівництва Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

Прокурор області Дмитро Чібісов вважає, що сьогодні гарними результатами роботи можуть похвалитися не всі місцеві прокуратури.

Як інформує прес-служба облпрокуратури, «керівництву Києво-Святошинської місцевої прокуратури неодноразово наголошувалось на необхідності вжити певних заходів з метою покращення ситуації на підконтрольних територіях.
Враховуючи, що резонансні та кричущі порушення виявлялись винятково працівниками апарату прокуратури, до Кваліфікаційно-дисціплінарної комісії прокурорів буде надіслана дисциплінарна скарга на відсутність належної організації роботи керівника Києво-Святошинської місцевої прокурати щодо вирішення питання про звільнення його з посади».

Дмитро Чібісов каже:

«У прокуратурі повинні працювати лише ті прокурори, які своєю щоденною працею допомагають зміцнити законність та правопорядок у державі, а також поновити порушені права громадян».

Нагадаємо, що Києво-Святошинську місцеву прокуратуру очолює Юрій Дмитрунь. Нещодавно ця установа похвалилася «позитивними напрацюваннями у 2017 році» (розповіли про високий рівень розкриття злочинів, протидію злочинності у сфері використання лісових ресурсів, земельній сфері, а також у сфері використання бюджетних коштів).

З матеріалів у ЗМІ відомо, що «Центр протидії корупції» після публікації в «Наших грошах» змусив Генеральну прокуратуру перевірити статки очільника Києво-Святошинської прокуратури Юрія Дмитруня. Журналісти оприлюднили матеріали про нерухомість родини Дмитруня.

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *