Кримінал на Київщині: прокурор Чібісов вимагає термінових дій

Чи стане менше грабежів, розбоїв, нападів? Чи буде посилено натиск на торговців наркотиками?

У прокуратурі Київської області відбулась координаційна нарада із керівниками усіх правоохоронних органів області на тему «Стан протидії злочинності та корупції, у тому числі їх організованим проявам, на території Київської області упродовж 2016 року». Інформаційне повідомлення про це розмістила на офіційному сайті облпрокуратура.

Що хвилює прокурора області? Очевидно, про це хотіли прочитати мешканці Київщини. Чи стане менше грабежів, розбоїв, нападів? Чи буде посилено натиск на торговців наркотиками?

“Прокурор Київської області Дмитро Чібісов зауважив, що протидія злочинності та корупції, особливо її організованим проявам, була і залишається одним із пріоритетів у діяльності правоохоронних органів. Втім, в області є зростання окремих видів кримінальних правопорушень, які вимагають невідкладного реагування”,- стверджує облпрокуратура.

А чому б не назвати ці, “окремі види кримінальних правопорушень”? Певно, це не є таємницею. Але веб-портал прокуратури про це ні гу-гу. Чому? Від кого закриваємося, панове? Чи вам немає про що сказати громадянам?

Ось лише одна із тривожних новин від правоохоронців:

“ 24 січня двоє чоловіків 30-ти років та один 22-х років проникли на територію домоволодіння у с. Гвоздів Васильківського району, звідки викрали потерпілого та перевезли його до підвального приміщення сусіднього будинку, де утримували останнього, прив’язавши його за шию до батареї. Наносячи тілесні ушкодження 23-річному потерпілому, зловмисники вимагали грошові кошти в сумі 260 тисяч гривень…”

Стає страшно жити. Ми сподіваємося, що закон нас усе ж захистить. І хочемо відвертої та принципової розмови на цю тему, додамо — публічної розмови.

Леонід ФРОСЕВИЧ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *