Прокурор Київської області висунув підозру голові Згурівської РДА

Прокурор столичної області Дмитро Чібісов висунув підозру голові Згурівської районної державної адміністрації щодо зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки, та службового підроблення документів.

Про це йдеться на офіційному веб-сайті прокуратури Київської області.

Як відомо, адміністрацію очолює Валерій Мозговий.

Слідчі прокуратури встановили, що в квітні минулого року очільник Згурівської РДА незаконно уклав договір між райдержадміністрацією та фермерським господарством на оренду 50 гектарів землі, що належать членам колективного сільськогосподарського підприємства.

Прокуратура вважає: чиновник знав, що в ділянки є власники. Однак допоміг фермерському господарству отримати неправомірну вигоду, внісши в договір оренди недостовірні відомості.

Таким чином очільник Згурівської РДА фактично позбавив членів колективного сільськогосподарського підприємства права володіння належним їм майном на загальну суму 293 тисячі гривень, повідомила прокуратура.

Кореспондентка “Українського репортера” зателефонувала в приймальню голови Згурівської райдержадміністрації, щоб отримати коментар пана Мозгового щодо цієї справи. Проте очільника РДА на робочому місці не було. Як повідомила секретар Валерія Мозгового, він перебував на нараді в Київській ОДА. Тож “Український репортер” чекає на відповідь посадовця…

Алла ТОПЧІЙ

На фото: Валерій Мозговий

Фото: “Згурівська правда”

Like

Алла ТОПЧІЙ

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *