Про чиновницьку армію мільйонерів-інвалідів у місцевій владі

Нещодавно було оприлюднено матеріал про те, як ненавидять корупцію всі найвідоміші парламентські партії та їхні ВІП-блогери на прикладі ставлення до відомої родини чиновників із Хмельницького.

А тепер прочитайте РЕАЛЬНУ історію про те, як ВСІ знамениті партії та видатні політики сучасності нагороджували та співпрацювали з фігуранткою останнього корупційного скандалу.

(“Український репортер” нагадує: керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу та її сина – начальника обласного Пенсійного фонду Олександра Крупу викрито на незаконному збагачені. Під час обшуків у них знайшли лише готівкою майже $6 млн. ДБР знайшли $100 тис., низку підроблених медичних документів, списки «ухилянтів» із прізвищами та фіктивними діагнозами у робочому кабінеті керівниці МСЕК. Зокрема, у посадовців працівники ДБР знайшли майже $5 млн. 244 тис., €300 тис., понад 5 млн. грн, брендові прикраси та коштовності.)

Отож, Таня Крупа (як вона саме називає себе у фейсбуці) очолила Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи ще за Ющенка в 2008 році.

За Януковича сумна слава про корупційні методи ухвалення рішень про інівалідність у Хмельницькому МСЕКУ дійшла до Києва. Зокрема, до мене звернулися “афганці” з проханням втрутитися у цю справу. Однак на моє депутатське звернення правоохоронці області відповіли, що про хмельницьку корупційну програму «гроші ходять за довідкою про інвалідність» в МСЕК вони нічого не знають.

Читайте також: Короновані на владу і привілеї

Тим часом родина Тані Крупи (нагадаю, що її чоловік Володимир з 2001 року очолював КРУ, згодом Держфініспекцію та Держаудитслужбу) обростає грошима, нерухомістю та політичною вагою. І в червні 2015 року президент Порошенко відзначає її найвищою державною відзнакою у сфері охорони здоровʼя – вона стає Заслуженим лікарем України. А куратор Хмельниччини бізнес-партнер Порошенка Свинарчук запрошує визначну лікарку до списку Блоку Петра Порошенка. Щоправда місцеві виборці не підтримали такої пропозиції від БПП і вона не стала депутатом.

Цю несправедливість виправляє команда Зеленського. І в 2020 році Таня Крупа нарешті стає депутатом обласної ради, але вже від «Слуги народу».

Як формувалися сімейно-кланові місцеві ради в 2020 році – це тема окремого дослідження. Наведу лише один факт про Хмельницьку обласну раду – її очолює дружина народного депутата Лабазюка, який у свій час голосував за так звані «диктаторські закони» Януковича, Віолета, а його старший брат теж трудиться в цій же раді, як депутат.

Але повернемося до нашої знаменитої родини Тані Крупи. Вона приростає новою посадою вже сина Олександра, який з 2020 року із крісла першого заступника голови Хмельницької РДА пересідає в крісло очільника обласного Пенсійного фонду.

Спільна родинна праця в інтересах українського народу дає вагомий результат, в чому переконує декларація НАЗК за 2021 рік. Така фанатична і безкорисна праця не проходить безслідно і для здоровʼя – Таня і Володимир Крупи стають інвалідами. Між іншим, більшість нерухомості, землі та майна цією владною родиною Хмельниччини були придбані до введення воєнного стану.

Слава про чесну професійну менеджерку доходить і до їхнього земляка – голови Верховної Ради Стефанчука. І він реагує миттєво та принципово: з нагоди дня місцевого самоврядування в 2023 році Таня Крупа під оплески депутатів від усіх фракцій Хмельницької обласної ради отримає найвищу відзнаку українського парламенту.

Аж тут стається біда, про яку ви і так знаєте. про це читайте матеріал:Керівницю Хмельницької МСЕК та її сина викрили на незаконному збагаченні на шість мільйонів доларів (+відео)

Всі владні і політичні друзі Тані Крупи заявляють, що ніколи не мали з нею справи і взагалі вперше про неї чують. Найбільше вражений масштабами цинізму виявився в.о. Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Хоча якби ви переглянули дописи воїнів-інвалідів та їхніх родин на фейсбук сторінці Хмельницького МЦЕКУ за 2023-24 роки та й на його офіційній сторінці, ви б самі пересвідчилися у реально хамській та цинічній поведінці чиновників цього центру, щонайменше в період воєнного стану.

А тепер про всю нашу місцево чиновницьку неньку-Україну.

Історія із масовим отриманням місцевими посадовцями інвалідності стара як світ. Це було нормою не лише в часи мобілізації, а, як кажуть, і при попередній злочинній владі. Особливо ця модна традиція буда поширена напередодні виходу місцевих чиновників на пенсію.

Як треба діяти у нинішній ситуації?

Справедливим і чесним рішенням було б звільнення ВСЬОГО керівництва Хмельницької області разом зі очільниками правоохоронних органів.

Далі – перевірка всього масиву рішень про інвалідність, які були видані цим сумновідомим МЦЕК.

І найголовніше.

Хочу нагадати 5-6 менеджерам України ОФІЦІЙНУ обіцянку кандидата у Президенти Зеленського зафіксовану у його офіційній програмі:

«Підозрюваний у корупції не вийде під заставу. Засуджений за корупцію отримає конфіскацію майна і довічну заборону обіймати державні посади».

Чекаємо вже шостий рік…

Микола Томенко

Джерело: Фейсбук,  youtube

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *